3D inventar

Páči sa vám to?


  • Celkový počet hlasujúcich
    60
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ja mám malé zlepsenie.Ked si otvorite inventar tak si tam menite veci ale mohlo by vysledok ukazovat 3D aj s konom kto má.Medzi prehladmi by sa dalo prepinat.:)
 

DeletedUser

Hosť
Howadina....newiem komu bi sa to celo robiť je stím strašne vela roboty podla mňa!!


Daj anketu!!
 

DeletedUser

Hosť
Myslím, že už to tu bolo. Bolo by to dosť náročné na spracovanie, spraviť každé oblečenie v 3D ;) Takto to IMHO stačí.

NIE.
 

DeletedUser2397

Hosť
No jasne, už len čakám kedy niekto príde z návrhom aby túto hru úplne prerobili do štýlu MMORPG, toto fakt nie je možné!

NIE

// nie, tu sa bavíme o dobrých aj zlých (ako je tento) nápadov...btw:neviem čo vidíš na tom nápade..ale budiš..no
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Bavime sa že či je napad dobry nee?

A nebavte sa tu že aky by to bolo naročnééé. :D sa spametajte ;)
:) inač napad dobry ;)
 

DeletedUser

Hosť
strasne by to spomalilo net ... urcite nie
edit: chlapce--- sprav si to v 3D a potom neco hovor....
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
NIE


Kôli vyššie uvedeným dôvodom a ešte kvôli tomu, že to by sa to príliš podobalo na hry typu WOW.
 

DeletedUser

Hosť
Nechápem ako to mohlo niekoho napadnúť.
Veď to je na nič. :eezmurk:
 

DeletedUser

Hosť
V podstate to nič nezlepší tak načo zaťažovať server. NIE
 

DeletedUser

Hosť
nebolo by to zle. ale strasne by to spomalovalo server... a neviem, ako by to vobec vyzeralo
 

DeletedUser2929

Hosť
Viem že väčšinu nápadov som podporil ale toto je fakt veľa. Možno by to vyzeralo lepšie ale vieš ako by to spomaľovalo server a koľko by s tým bolo roboty. Keby to INNO aj začalo robiť dnes a mali by spraviť všetky predmety + produkty tak by to bolo naplánované asi na rok 2012 (ešte majú ďalšie 2 hry a tiež ešte pracujú na TW!)... Za mňa bohužiaľ nie
 

DeletedUser

Hosť
Pokud by se to líbilo bylo by to možné zavést.Zeti vyrábí obrázky rovnou v 3D takže by to zas takový problém nebyl
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore