4. narodeniny Texasu

  • Zakladateľ témy DeletedUser7779
  • Vytvorené

DeletedUser7779

Hosť
Ahojte hráči z Texasu! :)

Touto témou by sa Vám chcel poblahoželať, lebo Váš svet, Texas, bude 9. decembra oslavovať svoje 4. narodeniny. Tento svet tu bol ako prvý, je tu už štyri roky, čo je už celkom dosť dlho. :)
Milí hráči Texasu,
prajem Vám veľa získaných skúseností, dolárov a UP dlhopisov, zľavy v Shope, veľa vyhratých bojov o pevnosť, veľa vyhratých duelov a veľa splnených úloh. Veľa šťastia v hre , a čo najviac trpezlivosti a hlavne, čo najviac zábavy pri tejto úžasnej hre. Myslím, že som asi spomenul všetko. :)
Tak už len v skratke,

Všetko najlepšie!​
 

DeletedUser4451

Hosť
Neskutocna doba, rarita slovenskej komunity ale ja ho nebudem nazyvat stylom ejkejej pre mna ostal jeho hrdy nazov odkedy som nan prvy krat stupil... nech zije SVET 1 ;)
 

DeletedUser7779

Hosť
Neskutocna doba, rarita slovenskej komunity ale ja ho nebudem nazyvat stylom ejkejej pre mna ostal jeho hrdy nazov odkedy som nan prvy krat stupil... nech zije SVET 1 ;)

Sorry že sa pýtam, ale eS bol tvoj brat? Niekde som to čítal, ale neviem či je to pravda. :D
 

DeletedUser4451

Hosť
Sorry že sa pýtam, ale eS bol tvoj brat? Niekde som to čítal, ale neviem či je to pravda. :D

Hej, ale to si sa mohol spytat aj sukromnou spravou nech nespamujeme :)
Spravili sme tu pevnostnu dvojicu a mrte dlho to fungovalo proste doplnanie sa krytie sa v kazdom boji.. bude mi to docela chybat si teraz uvedomujem - hlavne kedze ochota niektorych bojovnikov tu na weste je na zaplakanie
 

DeletedUser

Hosť
náhodička :) 9 decembra to bude 4roky čoto hrám :) jhuhúúúú
 

DeletedUser7779

Hosť
Hej, ale to si sa mohol spytat aj sukromnou spravou nech nespamujeme :)
Spravili sme tu pevnostnu dvojicu a mrte dlho to fungovalo proste doplnanie sa krytie sa v kazdom boji.. bude mi to docela chybat si teraz uvedomujem - hlavne kedze ochota niektorych bojovnikov tu na weste je na zaplakanie

Aha, tak dik za odpoveď. :)
Ale škoda toho, že skončil. :/
 
Hore