4 rocne vylepšenia

DeletedUser9844

Hosť
Zdravim,
Odvíja sa to 4 ročných obdobi na vylepšenie nalady hračov a zprijemnenie hry
Jar- farebne kvetnata mapa, velepšenie plochy roznymi jarnými drobnostami, prip. dazd, alebo mokro,
leto - je v hre stale, ale mohlo by sa trocha vylepšit, prip, nejake palmy, olivolniky, po mape
jesen - opadane listie, mraky, hmla, zfarbene stromy, nejake drobnosti jesenne v salone, po hraciej lište,
zima- sneh, zamrznuta rieka, cencule, snehuiliaci, prip. stromcek, imelo , vianocne ozdoby,

taktiez nove prace: zber jablk, hrušiek, citronov, bobovnkov, preprava surovin.
aky je vas nazor na to?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Inno je tak lenivé že nevie spraviť poriadne rieky pochybujem že by sa im chcelo robiť 3 nové mapy

v ľavo rieka z the west, v pravo tá istá otočená (všimnite si breh)
qs8m4p.jpg
 

DeletedUser9844

Hosť
dobry postreh ani ja som si nevsimla, ale mozno prekvapia, pak maju ludia chut hrat aj viac prispiet ked vidia prijemnu vianocnu atmosferu alebo zimnu v hre, ako ked sa pozries vonku vsetko pekne a na hru ta zamrazi a omrzi a stale to iste.
zmena je zivot, pak by to malo platit aj v hre, ako nove ulohy, upravit predmety, aj dobro uz nie je take super, hlavne ked hrate celu dobu a padne tam blbost , nulova pak motivacia preto.

nech to zhnotnia vyvojari podla seba, je to moj len napad. Pekne vedia upravit forge aj grepolis napr. na vianoce alebo velku noc.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nuž lenže je rozdiel upraviť mapu mesta na grepolise a mapu the west a tu je zase tá lenivosť inno...


Samozrejme táto hra by sa dala poriadne prerobiť celá ale z toho by nemali nugety len spokojných hráčov a za tých si chleba nekúpia.
A osobne si myslím že inno by malo zlepšiť kvalitu svojich hier popri rôznych free2play hrách ktoré sú v dnešnej dobe populárnejšie ale to už idem offtopic
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser9844

Hosť
to je pravda tiez ale robi svoje aj prostredie :)
a tym mas pravdu uz som natrafila na podobne hry , ktore to vedia upravit pekne :)
 

DeletedUser9844

Hosť
ahojte,
mam otazku na tych ktori to spravuju? cita vobec niekto to alebo len hraci?
nic v zlom ale mam dojem akoby to bolo do vzduchu a zbytocne to pisať, ked nieco napadne, pretoze aj tak o to nikto nezakopne pravdepodobne. motivacia pada
dakujem za odpoved.
 

Deleted User - 4

Hosť
Samozrejme, že si to čítam. Ak si všimneš moje odpovede v tejto sekcii, vyjadrujem sa tu skoro stále, že nápad prepošlem vývojárom hry a podobne.

V poslednom období bolo preposlané skoro všetko, niektoré nápady aj opakovane. Čo s tým robia ďalej vývojári hry je už vec druhá...

Tvoj nápad je v pohode, mne by sa páčilo, keby boli v hre ročné obdobia.
 

DeletedUser10980

Hosť
Ahojte som za akékoľvek zmeny a uvítala by som vždy zber akýchkoľvek vecí na mape samozrejme aj s nejakou odmenou.
 

DeletedUser9844

Hosť
dakujem za odpoved linteo, odpovedou si dal najavo ze vas to zaujima, a to si vazim aj tvoju pracu
mozno to trocha upravia vyvojari a potesia nas este tento rok.
 

Deleted User - 4

Hosť
Ďakujem, aspoň niekto :))
Ja si rád čítam nápady, všetky vaše návrhy na vylepšenie sú vždy veľmi vítané.
V odkaze nižšie nájdeš vyjadrenie od vývojárov, ako chcú pristupovať k nápadom a ďalším aktualizáciám. Či tam niekde vtesnajú aj tento nápad ti neviem napísať.
https://forum.the-west.sk/showthread.php?t=23106
 

DeletedUser9844

Hosť
dakujem
vzdy ma potesia nejake novinky a to hlanve pred sviatkami a vianoce su take caro ked naviac, mozno som jedina :D
ale nieekedy aj malickosti potesia
 
Hore