Afk

Páči sa vám návrh?


  • Celkový počet hlasujúcich
    69
  • Anketa je uzavretá .

DeletedUser

Hosť
Zdravím vás :howgh:

Isto máte skúsenosti s tým,že hráči sú prihlásený,ale na chate vám neodpovedajú.
Keď napíšete do chatu /help,tak sa vám tam objaví nápoveda.Mám taký návrh,že ku zoznamu do nápovedí by sa pridala možnosť AFK.AFK=away from keyboard čo znamená v preklade,že nieste pri klávesnici.Keby hráč napísal do chatu /AFK,tak by sa mu napravo vedľa mena objavil,napríklad,červený nápis AFK a každý by vedel,že momentálne tu dotyčný hráč nieje a zbytočne by mu ostatný hráči nevypisovali.
Málo hráčov vie o tom,že keď do chatu napíšu /help ,tak že sa im objaví nápoveda.Preto by sa táto funkcia (AFK) mala spúšťať aj sama.Funkcia AFK by sa spúšťala po 10 minútach neprítomnosti určitého hráča.
Nápis AFK by zmizol v tom momente,akonáhle by určitý hráč napísal dačo do chatu.

Neviem,že či by bolo možné tento návrh uskutočniť,ale pevne verím,že áno :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
to by možno šlo ale aj tak by si to nik nedával povedal by som že keby neodpisoval 1 min. tak by sa to zaplo samo
 

DeletedUser

Hosť
Aj o tom som rozmýšľal,žeby sa to samo spúšťalo...

Mohlo by to byť ešte tak,že keby hráč napísal /AFK ,tak by to bolo tak,ako som to spomínal už v prvom príspevku.A samo by sa to spustilo po (ja neviem) napr. 15 minútach neprítomnosti....

PS: petee,vyjadríš sa pls aj ty? :D
 

DeletedUser

Hosť
Nuž, keď myslíš :)...

Bola by to iba jedna logická hodnota uložená v DB, ktorá nepotrebuje index a zasiela sa spolu s inými už zasielanými hodnotami - náročnosť na hardwarové prostriedky serveru je extrémne nízka.
icon14.gif

Čo sa týka zavedenia, myslím, že ak by som bol oboznámený so zvyškom kódu chatu, mal by som to do hodiny funkčné, skúsení programátori v Inno snáď i skôr.
icon14.gif

Čo sa týka predpokladaného využitia, myslím, že by to využívalo len naozaj obmedzené množstvo ľudí, málo hráčov by to potrebovalo, ešte menej z nich by sa o funkcie chatu zaujímalo natoľko, aby to tam objavili.
icon13.gif

Čo sa týka prospechu pre Inno, nepodporí to zisky, asi to nepriláka nových hráčov, neuľahčí to prácu správe hry, avšak je to dačo, na čo je mnoho používateľov chatov zvyknutých (hoci možno nie v navrhovanej podobe) a je pravda, že mnohým to bude nápomocné.
icon5.gif


Tak, to by sme mali 1+1-1+0, za mňa
icon14.gif
 

DeletedUser

Hosť
Pomoc s prekladom

Nenašiel by sa niekto,kto ovláda angličtinu?????Potreboval by som tento návrh preložiť do anglického jazyka,aby sa to mohlo poslať ďalej,ale ja som v angličtine totálny censored ,čiže ja by som akurát tak preložil nadpis a aj to by mi robilo problémy :D
 

DeletedUser

Hosť
Google Translator ;-)

PS: Neberte to ako reklamu :D

//Rekimaru: neberiem ale googla radšej nie neprekladá presne
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Dajaký ten preklad som uz spravil :) Teraz len dufat,ze v nom bude co najmenej chyb :D prekladal som to hodinu :D

Greetings

Surely you are familiar with the fact that players are logged in, but you do not respond to chat.
When you type in chat /help ,so there will appear help.I have such a proposal,that to that list to help would be adding the ability to AFK.AFK=away from keyboard,which in translation means that you are not at the keyboard.If a player wrote to chat /AFK ,so would the him next name appears red inscription AFK and everyone should know,that currently here concerned player not and unnecessarily would him other playerd not write.
Little players knows about,that when to chat write /help ,so that the they occur help.Therefore this function (AFK) should run itself.Function AFK would the launched itself after 10 minutes absence of a player.
Inscription AFK abscond at the moment, once would a player writen something to chat.

conclusion...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Reki,ak si to uz posielal,co dufam ze hej :ocikru: tak oni to daju aj na dake verejne forum?Ak hej,tak kde ho najdem? :happy1:
 

DeletedUser

Hosť
no bolo tu pisane ze po 1min alebo po15 min sa to spusty same , ale to je podla mna nezmysel. Otazka nebyva vzdy smerovana hracovi a nemusi vzdy odpovedat ale to neznamena ze je AFK. Radsej by som to dal s tym /help , /afk
 
Hore