Aké hry od InnoGames hrajete/ste hrávali/plánujete hrať?

  • Zakladateľ témy DeletedUser7779
  • Vytvorené

Aké hry od InnoGames hrajete/ste hrávali/plánujete hrať?


  • Celkový počet hlasujúcich
    10

DeletedUser7779

Hosť
Táto téma bola založená aj v starom Off topicu, ale keďže ten sa už zatvoril, prinášam vám novú anketu. Táto obsahuje novšie hry od InnoGames, ktoré neboli zaradené do starej ankety. Tak nech sa páči, hlasujte a napíšte svoj názor k danej hre. :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Cow, očividne sa nudíš však? :DD Vitaj, opäť to tu trošku žije aspoň. Mal som možnosť si vyskúšať všetky Inno hry okrem FoE (to ma vôbec neláka). Ako staré aktualizácie, tak i nové verzie. Slovenské svety i zahraničné servery. Väčšinou sám, no aj s priateľmi...

Sú to roky, odkedy som prvý raz začal hrať hru od Innogames. Prvá a zároveň najstaršia boli DK. Áách, to boli časy. Tá hra bolo niečo nádherné, zábavné, dodávala energiu, skrátka niečo nové. :) Po čase však všetko omrzí, skúsil som West. Katastrofa. :D Hneď po registrácii na mňa vykukla obrovská mapa plná bodiek s prácami a množstvo grafických doplnkov, snažiacich sa zlepšiť situáciu, vnorená do po bokoch dvoch líšt, z ktorých vyčnievalo mnoho tlačidiel... Uf, radšej som to zavrel. :D Ostal som pri mojej drevenej dedinke, z ktorej sa po chvíli stala kamenná nedobytná pevnosť. Istý čas prešiel, zopár verzií sa obmenilo a prišiel na rad pokus č. 2. Opäť registrácia (kto si mal pamätať meno/heslo). Už to vyzeralo lepšie, aj som zadal prácu... :DD

Ďalšia hra bola Grepolis. Budovať grécke mesto bola moja ďalšia zábavka. Ono, medzi divokými kmeňmi ťažko hľadať prístav s loďami. A už vôbec nie bohov (Či tí prišli až v ďalšej verzii? Už neviem.)... :D Ak mal človek chuť bojovať medzi lesmi, hral DK. Ak chcel objavovať morské bitky, vybral si Grepolis. Ale keď ste to spojili, nádhera. :)

Na záver prišli DK2 a Elvenar. V celom Elvenare je tak päť možností, ktoré keď vyklikám, môžem to zavrieť. Nuda. DK2 mi príde zas moc náročné. :D Každopádne má Inno momentálne 6 hier, pričom päť hier je úplne rovnakých (výber je len v dejovej línii)... Ja to teda vidím už len na ten náš divoký západ, The West. :howgh:
 

DeletedUser7779

Hosť
Asiko, diky za privítanie. :DD Momentálne mám čas a dal som si pauzu od hier, ktorým som sa doteraz venoval. Snažím sa vykonávať iné veci a nie zbytočne vysedávať pri PC. No vždy niečo hrám, ale čím som starší a nie som taká malá lama ako pred 4 rokmi, uvedomujem si, že treba myslieť aj na iné okolnosti v živote, ktoré ti niečo aj dajú, ako sa stále venovať len počítaču. Takže tak, dúfam, že so sebou niečo urobím a zmením sa prakticky vo všetkom. :)

Prejdem ku hrám, moja prvá hra od Inna bol The West, ako mnohí z vás vedia, začal som to hrať s hráčom rado 1. :DD Hral som to aktívne od marca 2011 (on od októbra 2010) a prestal som hrať aktívne asi v roku 2014 a on so mnou. Od 2014 až doteraz som len neustále klikal na dovolenkový režim. Proste sme si povedali, že s The Westom končíme, teda, že si aktivujeme dovolenkový režim a uvidíme čo ďalej. Vždy, keď mi skončil dovolenkový režim, šiel som pozrieť, čo je nové v hre. Samozrejme, opäť som uvidel, že som o nič nové vlastne neprišiel, maximálne som si všimol pokles hráčov na mojom svete Arizona. Až teraz sa tomu chcem trochu viac venovať, ale to len kvôli tomu, aby som zabil nudu. :) Ale od tejto hry už neočakávam toľko, ako kedysi. Som len zvedavý, či túto hru niekto ešte spasí, alebo bude postupne zanikať. Momentálne by som chcel aspoň toto fórum ako tak oživiť, poprípade pokecať so starými priateľmi, alebo sa pohašteriť s niekým, ako tomu bolo aj po minulé roky. :DD

Od InnoGames som aj hral DK, ktoré som hral necelý rok. Samotná hra sa mi veľmi páčila, no po čase sa mi prestalo dariť, pretože na mňa začali útočiť lepší hráči a ja som sa absolútne nevedel brániť a nakoniec som úplne skončil.

Ďalej som hral FoE, tentokrát to bolo opäť s ďalším kamarátom. Prvýkrát sme hrali kratšiu dobu, v tejto hre sa nám dosť darilo. Mali sme aj vlastný cech, s ktorým sme boli 27. v rebríčku cechov (samochvála). Navzájom sme si pomáhali a bavilo nás to. Po pár mesiacov hrania sme si povedali, že končíme, no o polrok a niečo sme sa k FoE opäť vrátili. Opäť sme mali vlastný klan (21. v rebríčku cechov a opäť samochvála), vtedy sme už došli ďalej a na konte sme mali viac priemyselných bodov (tuším tak sa to volalo). Hrali sme to o niečo dlhšie, ako po prvýkrát, no aj s tým sme skončili (bolo to v rokoch 2012 - 2014, obidve fázy nášho hrania FoE :DD). Táto hra sa mi páčila ešte viac ako DK, či už úlohami alebo čo sa týka bojov a iných vecičiek.

Tretia a zároveň posledná hra, kt. som hral od Inna bola neslávne známa Kartuga. Táto hra nebola nejako veľmi prepracovaná, čo sa týka úloh a chýbali mi tam ešte ďalšie možnosti hrania. Hral som to v roku 2013 v lete, myslím že tesne pred koncom tejto hry.

Je škoda, že Inno momentálne vráža peniaze len do obidvoch častí hry DK, Grepolisu, FoE a samozrejme aj Elvenaru a postupom času stále viac a viac kašle na The West, pretože mu to tak nevynáša peniaze ako v minulosti. Na fóre už bolo veľa diskusií, že ako je, bol a bude na tom The West, takže to tu nebudem riešiť, tak či tak je to už mega dlhý sloh odo mňa a myslím, že som spomenul všetko. ;) :howgh:
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore