Pokec Aké bolo vaše prvé mesto?

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
Aký bolo vaše prvé mesto, do ktorého ste vstúpili, keď ste začali hrať West?
Spomeniete si, ako sa stavalo?
Ste stále v ňom alebo ste už v nejakom inom, lepšom?
Založili ste niekedy nejaké alebo ste boli vždy len členom/radcom?
Zažili ste vo vašom meste niečo zábavné?
Čo sa vám najviac páči na tom byť v nejakom meste?
 

DeletedUser10413

Hosť
Mojím prvým mestom bolo Armadillo, vdaka mojemu synovi hráčovi rudkos , krorý doniesol na túto hru názov a založil ho ,sa toto mesto objavuje na tejto hre 2 a pol roka.
Je v ňom plno úžasných hráčov. Najvia si tam vážime hráčku Antúriu, je to úžasny človek a hádam neni hráč na weste komu nejak nepomohla.
Chcelo by to vymysliet ,že rozvinuté mestá ktoré by dosiahli určity pocet bodov mestkých trebárs 1 000 000 ,by dostali nejakú špecialnu úlohu, vďaka čomu by sa trebárs otvorila ešte nejaka budova, trebárs ta železnica stanica ,alebo strelnica.
 

DeletedUser11114

Hosť
- Moje úplne prvé mesto bolo moje (ako ináč :D ) - volalo sa Devils and Angels

- Stavalo sa ináč. 2 hodiny stavby: 240$, 24 energie ; 1 hodina stavby: 120$, 12 energie ; 30 minút stavby: 60$, 6 energie (teraz to je 1 hodina stavby: 240$, 12 energie ; 30 minút stavby: 120$, 6 energie ; 15 minút stavby: 60$, 3 energie)

- Už dávno nie som v ňom :) Ja som začala na českej jednotke. Tu som začala až svetom Buffalo opäť so svojím mestom, volalo sa Siona - Light Heroes. Od Californie som však súčasťou mesta Kriváň, až doteraz

- Pokiaľ ma pamäť neklame, vždy som bola zakladateľom :D

- Že či sme zažili niečo zábavné :) Toho bolo strašne moc. Raz sa to chystám dať dohromady :D

- Najviac na meste sa mi páči mať strechu nad hlavou, bývať po hoteloch je paráda, raňajky sú vždy priamo na izbu :D Je tam kostol a ja sa rada modlím, len nikdy na to nemám čas :D No a najnovšie tam máme aj KINO. To je veľmi srandovné, pretože tam beží reklama na THE WEST, kde je mapa ešte spred verzie 2,0, stále rozmýšľam, že či nám tým chce inno naznačiť, že sa môžeme tešiť na starý west :D

Ale teraz úplne vážne. Nevedela by som hrať bez mesta, pretože strašne rada kecám a mimo mesta by som nemala s kým kecať :D Mám v sebe tímového ducha a neviem ho vyhnať (a ani nechcem :) ), rada pomáham druhým a hlavne tým, ktorí ničomu nerozumejú. Avšak v našom meste sa taký človek ocitne už len ojedinele. Ďalej strašne rada požičiavam doláre, avšak nenávratne. Nikdy ich nechcem späť, mňa teší ak niekomu pomôžem. A tiež veľakrát dostanem všeličo za Pán Boh zaplať ;). V meste je veľa skvelých ľudí, veľa skvelých je aj v aliancii, takže to sa mi páči na meste :)

Možno taký malý návrh:
Ešte jedná vec sa mi páčila, stavať mesto. Dlhé roky som bola staviteľka. Ale stratilo to pre mňa zmysel. Nebaví ma stavať nezmyselne kostol len kvôli rebríčku. Chýba mi možnosť stavať nejakú budovu, kde by jeden stupeň trval dosť dlho, ale objavila by sa v budove nejaká vec, ktorú si môžeme kúpiť. Možno by sa tam mohlo objaviť aj napr. 50 bajonetov (pre každého člena mesta 1 ks), to by sa mi páčilo , proste ten moment prekvapenia, vzrušenia, že čo tam bude :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5977

Hosť
Ach tie mestá.

Keď som začínal s Westom na SK1 a potom na SK2 bol som členom mesta Valley of Jackals, odkiaľ neskôr vyšlo niekoľko super hráčov. (kde ako neznámy hráč som duelovo pokúšal dostať sa pred hviezdy vtedajšieho westu, ale čo vám poviem, vtedy som bol sopliak na weste a oni hviezdy, ale veľa ma naučili a nemuseli nič povedať)
Nástupom SK3 som bol súčasťou mesta Beasts (robíme aj chyby).
Následne prišla SK4 kde som hľadal niečo stále a trvalé.
U Legiend bolo dobre, ale Fredy (česť jeho pamiatke) a ja sme nemohli hrať spolu.
Tak som zakotvil u Girls na čas ako radový hráč.
A potom prišla SK5 a Jericho, kde som sa votrel do mesta a začal prejavovať svoje "skryté ambície". A prvé doťahovačky zo slávnym Dannysom, už sme sa poznali z iných svetov, ale tu už to začalo iskriť a začínala jedna z najlepších epizód westu. Mesto Jericho už ako zakladateľ sme presťahovali aj na prvý "speed server" na Arizonu, kde veľmi dlho sme budovali štýl tohto mesta a boje s Dannysom boli slávne vtedy na všetkých svetoch. (Drž sa kamarát tam hore) Stále to však nebolo to pravé. Chcel som názov čo nás vystihuje, ktorý síce nie je typický na divoký západ, ale povedzme si, že tam je naozaj netypického veľa, keďže osadníci si priniesli svoje mená, názvy či zvyky. Tak príchodom Buffala bolo rozhodnuté, budeme Kriváň. A s Kriváňom to ťahám naprieč krásnou teraz už i mŕtvou Californiou, divokým Delaware a nádherným El Pasom.

Medzi tými svetmi som okúsil aj krásu u horkosť českých speed svetov Arizona, Buffalo a hlavne Colorado, tiež nórsky svet, ktorého názov bol šialene krkolomný. Ale vždy ma to ťahá späť na sk svet. Má svoje čaro. ;)

Nepoviem Vám ako sa stavalo, ani čo v ňom bolo. Mesto kde som zakladateľ je tu, hráči ho poznajú. Milujú i nenávidia. AK niekto chce spoznať mesto naše musí hrať s nami, ak ste spoznať našu silu musí hrať proti nám. Toto mesto a jeho hráči prežili veľa. A každý si z nášho mesta niečo odniesol. (nikdy nie monokel) Sme tu a budeme, sme hrdí občania mesta Kriváň, ktorý bol, je a bude vždy pýchou Tatier. A my sme si doniesli kúsok domova aj na Divoký západ, aby sme nezabudli odkiaľ sme prišli.
 
Jozef-JoJo a Honor Guard

No moje prvé mesto bolo -Phoenix- na svete Arizona, kde som začal hrať na jeseň v roku 2010. Ani som sa nenazdal a stal som sa hneď radcom a postupom času aj zakladateľom mesta a viedol som ho. Asi pol roka úspešne ale potom som sa rozhodol ísť vlastnou cestou a dňa 20.8.2011 som prvý krát vstúpil do mesta Honor Guard. A tam to začalo ...
Bolo to skoro také isté ako u prvého mesta a postupom času a aktivitou som sa prepracoval na zakladateľa mesta. Ach tá Arizona to boli najlepšie časy čo som zažil na The West. Aliancia Konfederácia neustále boje. Ľudia mali problém sa dostať na veľkú pevnosť taká bola aktivita. Zábava na "chate" či už mestskom alebo aliančnom nechýbala a bolo jej až moc. Obchody, duely, boje, rozhovori, zábava no proste neustále sa niekde niečo konalo a dialo.
Po otvorený Buffala nastal taký prvý otras a Arizona trocha za stagnovala ale nebolo to až tak zlé. Aj tam sme sa s priateľmi snažili založiť mesto Honor Guard ale ako to rýchlo začalo tak to aj skončilo a prestla som tam hrať. Potom nastal druhý otras keď sa otvorila California a to už Arizona neustála (dva nové svety) a už išla dosť rýchlo dole vodou. Tam som sa už nepokúšal zakladať mesto Honor Guard nakoľko som vedel ako to dopadlo na Buffale. Aj keď chvíľu aj tam existovalo ale malo to podobný vývin ako na Buffale.
Arizona utíchla a ostalo tam ticho, sem tam nejaký obchod a pár debát s priateľmi. Vedel som že každým otvoreným svetom to bude horšie a horšie tak sme si aj s partiou hráčov, ktorý sme ostali ako tak pôsobiť na Arizone povedali že ďalší svet "musí byť ten náš" a tak sa aj stalo.
Prišiel svet Delaware kde sme to pekne rozbehli a založili mesto Honor Guard aj s jeho pôvodným a hlavným zakladateľom Cabitkom. Tuto som začínal postrehovať situácie ako na Arizone a aj mi ju to začalo pripomínať dosť. Spoznávanie nových ľudí, obchody, aliancie, boje, duely a všetko s tým spoločné malo to ten "cveng" a išlo to dobre. Preto som sa aj rozhodol že Delaware sa stane mojim hlavným svetom. A Arizona tým vedľajším. A ani som sa nenazdal a ako čas plynul prišlo to povestné oznámenie o blížiacom sa novom svete...
Prišla (čierna ovca) El Paso za moju éru som ešte nezažil takú neochotu (aspoň s môjho okolia) ľudí neísť na nový svet. A bolo to aj poznať. Ja som sa tam prihlásil iba z nudy a tak to tam asi hrám až doteraz. Síce aj tam som v meste Honor Guard, ktoré tam pôsobí ale už to neni ono. Prišli nový ľudia, "nová generácia". A ja, ako jeden z pôvodných zakladateľov som v ňom síce ako "zakladateľ mesta" ale cítim sa v ňom už skôr ako občan. :hanbimsa:
 

DeletedUser421

Hosť
Na začiatku som hrával český west, keďže SK ešte nebolo spustené. Tam som sa s hrou zoznamoval a nalanáril som aj brata. Založili sme vlastné mesto CARBONADO.

Keď začal server SK, tak naše mesto prežilo SK1 - 4. Naj svet bol z nich asi SK3. Tam sme dokonca mali asi 3 dcérske mestá, začali boje o pevnosť s externými chatmi :D So stavbou mesta sme sa pretekali s ostatnými mestami. Najzábavnejšie boli každodenné duely s čechmi PPM.

Neskôr som sa zoznámil so skvelými ľuďmi ako cotapota, hena45, eFJaySVK, Fredy Destroyer a spolu sme na Arizone a Buffale boli 2 mestá CARBONADO a CHICAGO.

V Californii sme sa spojili a zmenili názov mesta na Bodie, ale hru som už pri práci nestíhal, tak som si dal 3 ročnú pauzu a privítal som na svete El Paso.
Za ten čas sa tu dosť toho zmenilo. Pribudli sviatkové akcie a súpravy, dobrodružstvá.
Tu som už kamošov nenašiel, tak som napísal známemu a šiel do mesta Honor Guard.
Teraz sme sa odpojili od aliancie a som v meste Aarhus.

Z Californie som premigroval do Delaware.

Keby som nebol v meste a nemal mestký chat, tak by som pri weste asi dlho nevydržal. Tí ľudia tam sú to, kvôli čomu to stále hrám. The-West je jediná online hra, ktorá ma chytila. Jediné, čo mi vadí je, že cez mobil je to málo komfortné zadávanie prác ...
 

DeletedUser7779

Hosť
S mojím prvým mestom je to trošku chaotické (mám pocit, že ich na začiatku bolo asi 5 :DD). No bolo jedno, na ktoré si ešte doteraz spomínam.

Založil som ho s kým iným ako s hráčom "rado 1" a volalo sa "Duelant City". :pif paf :DD Výstavbu mesta sme vtedy veľmi neriešili, samozrejme, že sme chceli mať vystavané mesto, lenže nevedeli sme si zohnať stavbára, poprípade viacerých, ktorí by nám ho vystavali, keďže my sme boli duelanti. Naši prví obyvatelia (samozrejme po nás) boli naši (takmer) rovesníci z našej dediny. :DD Boli sme asi 7 (vrátane s nami) a z toho to aktívne hrali 4 (zase vrátane s nami). No lenže ďalších dvoch to asi po 2 mesiacoch prešlo a tak sme znovu ostali len my dvaja. :DD

Veľmi sa nám nedarilo, takže sme to nakoniec zabalili. Po nejakom čase, sme sa pokúšali o vzostup ďalšieho nášho mesta, zase neúspešne (ako som písal, takto to bolo asi pri prvých 5 mestách).

Keď to Rada prešlo, nechal som to opäť na nejaký čas aj ja a snažil som sa hlavne dostať do mesta "Honor Guard", ktoré vtedy bolo najlepšie na Arizone (a stále aj je :)). V tých sa toto podarilo málokomu, no žiaľ, ja som v tomto takisto neuspel.

Zase po nejakom čase, som mal zálusk to opäť skúsiť so svojím vlastným mestom, a tak sa aj stalo. No tentokrát som bol na to sám, keďže Rado už do toho nechcel ísť.

Tých mojich miest bolo vtedy viacero (Kojotie údolie, Black Forest, Westwood, a možno ešte nejaké ďalšie...)

Nakoniec som sa rozhodol s touto dlhou šnúrou vlastných miest seknúť. Našiel som si nové mesto, ktoré má názov "Bisbee" (som v ňom doteraz :)). V období keď som doň vstúpil, bolo v prvej desiatke miest na Arizone (a je v nej doteraz). Bolo to veľké vyspelé mesto, proste, jedno z tých najlepších na Arizone.

Momentálne som v meste druhým zakladateľom, a mesto (ako aj iné na Arizone) už nie je také plné hráčov, ako kedysi, čiže je aj väčšia nuda v meste (žiaľ aj celkovo v aliancií, ba na celej Arizone :(). Nuž, čo už, teraz sa snažím aspoň ako tak zlepšovať mesto, ako aj alianciu, a myslím, že sa to uberá dobrým smerom, a to aj pri takých podmienkach, aké momentálne na Arizone sú. :)

Takže toľko odo mňa, čo sa týka miest... Aj naďalej plánujem zotrvať v "Bisbee" a stále viac a viac zlepšovať toto mesto. :)
 

DeletedUser4403

Hosť
hrdy zakladatel Rio Bravo v maji 2007, ktore je mojim domovom od zaciatku do konca (mozno raz pride) :)
 

DeletedUser

Hosť
Ja som bol v prvom meste ake tu kedy existovalo. Volalo sa TGF. Zalozil ho Hob. Stari harcovnici vedia. Naco rad spominam , boli dotahovacky s Tristamom a hlavne ako aktivne sa hralo.
 
Hore