1. Októberfest 2019

Vydajte sa na výlet do Bavorska a vychutnajte si veľa chutných nemeckých klobások, dobrého pitia a pekných tanečníc!
    Viac informácií si môžete prečítať tuto!
    Zatvoriť oznámenie

Anketa Aké odmeny by ste chceli najviac vyhrávať?

Téma v 'Awesomský archív' založená od Linteo, 5. Feb 2019.

Zdieľať túto stránku

?

Aké odmeny by ste najviac chceli vyhrávať?

1. Posilnenia

8 hlas(ov)
    16,0%
  2. Truhlice

14 hlas(ov)
    28,0%
  3. Peniaze

2 hlas(ov)
    4,0%
  4. Skúsenosti

10 hlas(ov)
    20,0%
  5. Predmety zo súprav

33 hlas(ov)
    66,0%
  6. Prémiové výhody

26 hlas(ov)
    52,0%
  7. Iné, napíšem

0 hlas(ov)
    0,0%
Viacnásobné hlasovanie je dovolené.
Stav témy:
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
  1. Linteo

Linteo

Pridal(a) sa:
    28. Nov 2008
    Obdržané páči sa:
    457
    Aké odmeny by ste chceli najviac vyhrávať?

Môžete napísať aj konkrétne predmety.

2. Hammersvk

Hammersvk

Pridal(a) sa:
    29. Mar 2015
    Obdržané páči sa:
    51
    Zaškrtol som truhlice ako to bývalo kedysi(ak mi teda ešte pamäť slúži trocha), ale uvítal by som aj možnosť získať z bojov Americký set(alebo časti, napríklad jeden boj oblečenie, ďalší jazdu, potom zbrane), ak teda nie je plánovaný špeciálny event na jeho získanie.

dakolo sa to páči.
  3. xenino

xenino

Pridal(a) sa:
    21. Apr 2011
    Obdržané páči sa:
    63
    Zaškrtol som prémiové výhody, ale ak pod prémiovými výhodami rozumieme "automatizáciu, viac energie, bonus rýchlosti,..." tak by som radšej navrhoval prémiové body (nuggety), pretože za ne si môžem kúpiť čo chcem od posilnení, cez prémiové výhody až po rôzne predmety a nemusím byť obmedzovaný. Prípadne ak nuggety nie sú možné uvítal by som aj možnosť dlhopisov.

4. AGENTOS 007

AGENTOS 007

Pridal(a) sa:
    6. Máj 2016
    Obdržané páči sa:
    0
    Dal som predmety zo súprav...

5. Mallory

Mallory

Pridal(a) sa:
    21. Máj 2015
    Obdržané páči sa:
    68
    Do tých predmetov zo súprav by som sa moc nehrnul, nikde nie je napísané aké predmety to budú, keď z boja ktorý je raz za týždeň padne Frank Jamesova šatka ktorá sa nedá predať ani za minimálnu cenu tak či bude spokojnosť potom s takými predmetmi, a nemyslím si že z toho hneď budeme získavať najnovšie súpravy, ale možno sa mýlim, keby sa upresnilo o aké predmety by šlo tak by sa o tom dalo diskutovať, pretože to môže značne ovplyvniť účasť. Ináč sa radšej prikláňam k prémiovým výhodám, o tie ma vždy záujem každý.. ani tie truhlice nemusia byť výhra, keď z boja padne žltý opasok s prackou, to by som tiež asi rýchlo stratil záujem o to. Týmto samozrejme na nič nenadávam, len treba pri tom hlasovaní porozmýšľať, a nejde ani o to aby som z toho vyťažil niečo, to mne o to nejde... ale aby sa nestratil záujem o boje kvôli odmenám.

Jony Grey 415 sa to páči.
  6. Linteo

Linteo

Pridal(a) sa:
    28. Nov 2008
    Obdržané páči sa:
    457
    Uvidíme, čo všetko sa objaví ako odmena, ale určite netreba mať veľké oči a nečakajte každý týždeň prémiové truhlice či celé súpravy :)

Berte to proste tak, že predtým tu nebolo nič a toto je proste také obzvláštnenie bežnej hry, čo sa dá prispôsobovať, niečo extra.

Zlaté nuggety ako odmena nebudú.

:happy:

Odmena bude pravdepodobne hlavný motivátor účasti, ale môže to ovplyvniť aj nastavenie týchto bojov. Ak to bude stále to isté, že rovnako vystavaná pevnosť, rovnaké nastavenia, v podstate taký istý boj o pevnosť, ako sa bežne odohrá vo vašom svete, tak aj to môže ovplyvniť ten záujem.

A to je už na vás. Píšte, diskutujte, navrhujte :)

Naposledy upravené : 8. Feb 2019
  7. xenino

xenino

Pridal(a) sa:
    21. Apr 2011
    Obdržané páči sa:
    63
    A čo dlhopisy? Napríklad rozdávanie vo forme obálok?

SlyWestStar sa to páči.
  8. Hammersvk

Hammersvk

Pridal(a) sa:
    29. Mar 2015
    Obdržané páči sa:
    51
    Možno nejaký systém rotácie odmien? Aby sa každý mesiac(alebo každý (druhý)boj) dalo získať niečo iné(podľa toho, ktoré možnosti budú mať v ankete najviac hlasov, a predpokladaného trvania dĺžky tohto eventu).

Osobne by som rád opäť videl truhlice, alebo aspoň Lekársku tašku, ak hráč upadne do bezvedomia na boji. Ale zas nechcem vyzerať chamtivo, že chcem truhlice a ešte niečo iné.
    Tak teda, nakoľko prémiové výhody sú asi najžiadanejšie, tak ich dať každý druhý boj?
    Alebo ak by sa dalo nastaviť, tak za 4 (každý týždeň) boje v mesiaci prémiové výhody?
    Možno by to poslúžilo ako motivácia sa týchto bojov zúčastňovať pravidelnejšie, aspoň ako offline.

A následne podľa príslušného mesiaca povedzme najskôr truhlice, potom ďalší mesiac predmety zo súprav, ďalší posilnenia, dlhopisy, zvýšenie skúseností.....

Beast of Gevaudán sa to páči.
  9. Linteo

Linteo

Pridal(a) sa:
    28. Nov 2008
    Obdržané páči sa:
    457
    Inak tie dnešné prvé testovacie boje boli hlavne o tom, že či sa vám vôbec tie odmeny pripíšu, čo sa podarilo, takže fajn :)

- Prémiové výhody - sú tým myslené napr. medaile, čo vám dajú na 3 dni nejaké prémium, aktivujete si sami
    - Dlhopisy sa dajú priamo, viď dnešné boje v niektorých svetoch, ale aj vo forme obálok.
    - Lekárska taška a iné veci na energiu/zdravie, musím sa na to opýtať. Nie som proti, ale asi nie každý boj.

.Jany sa to páči.
  10. Linteo

Linteo

Pridal(a) sa:
    28. Nov 2008
    Obdržané páči sa:
    457
    Americká súprava bude čoskoro rozdaná, čo by ste chceli získavať miesto nej? :)

11. xenino

xenino

Pridal(a) sa:
    21. Apr 2011
    Obdržané páči sa:
    63
    Teraz by sa mohla rozdávať Lincolnova súprava.

dakolo sa to páči.
  12. Linteo

Linteo

Pridal(a) sa:
    28. Nov 2008
    Obdržané páči sa:
    457
    Opýtam sa na to.

A nejaké iné súpravy? Pokojne píšte aj konkrétne veci, posilnenia, bonusy.
    Čím viac návrhov, tým lepšie.

13. rel1

rel1

Pridal(a) sa:
    4. Máj 2018
    Obdržané páči sa:
    19
    zbierky z cirkusu by neboli zlé, alebo ich dať predajné, lebo takto to človek bude veľmi dlho robiť tie 2 úspechy

tomik2410 sa to páči.
  14. Uncle Jim

Uncle Jim

Pridal(a) sa:
    1. Sep 2017
    Obdržané páči sa:
    23
    Podla mna by sa mohla vyrobit specialna truhla z ktorej by padali nahodne odmeny. System odmien este nemam uplne dorieseny ale premyslal som ze by z nej mohli padat veci zo suprav od 1vej supravy az po poslednu. Ale ako vravim, este to nemam uplne vyriesene ale zatial iba ako hruby navrh.

15. Linteo

Linteo

Pridal(a) sa:
    28. Nov 2008
    Obdržané páči sa:
    457
    Opýtam sa, no pochybujem, že to dovolia.

Novú truhlicu môžem navrhnúť. Pokojne napíš aj konkrétne súpravy, resp. predmety z týchto súprav, aké by mala podľa teba obsahovať.
    Určite však nedovolia také súpravy, ktoré boli v predajných akciách, ako napr. zlatá jazda alebo teraz naposledy dôstojníkova súprava Únie.

Stav témy:
Uzavreté pre ďalšie odpovede.