Aké sú požiadavky v sérií úloh na Zlatú šabľu?

DeletedUser

Hosť
mam v plane si kupit Špinavý ohnutý kus kovu na trhu ale ked pozeram navod dalej chyba mi male kladivo mam len velke kde ho zozeniem ? a praca polana tu neviem najst zrusili ju ?
 

DeletedUser

Hosť
A to musim mať 100 bodouu schopnosti na sila uderu? a na sebe kladivo? a čo sa stne ked budem mat 65 bosou schopnosti na sile uderu a na sebe kladivo to nedostanem špinavy kus kovu? do zlatej šably?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4779

Hosť
A to musim mať 1000 bodouu schopnosti na sila uderu? a na sebe kladivo? a čo sa stne ked budem mat 65 bosou schopnosti na sile uderu a na sebe kladivo to nedostanem špinavy kus kovu? do zlatej šably?

proste je to dané, tak, že pokiaľ nemáš 100 v sile úderu a na sebe kladivo, nedostaneš ten špinavý kus kovu ani za úplatok..
 

DeletedUser

Hosť
jedna výhoda je v tom, že so správnym oblečením máš +91 bodov, keď musíš mať na sebe kladivo tak asi +89 takže ti teoreticky stačí mať 11 bodov a správne oblečenie
 

DeletedUser

Hosť
fgagdf

mohol by som sa opytat ja som niekde cital ze ked mam zlatu ostru cepel a chcem mat zlatu sablu tak musim ist robit pracu tazba rudi s 6 kuskami uhlia je to pravda
 

DeletedUser

Hosť
každá úloha sa dá spraviť iba raz a načo by ti boli 2 šable? Pretože šable sa nedajú vydražiť, ale špinavý ohnutý kus kovu môžeš nájsť viackrát samozrejme
 

DeletedUser

Hosť
Zaujímalo by ma či sa po update stále dá viackrát nájst Špinavý ohnutý kus kovu ? Či sa náhodou niečo nezmenilo aby som si ho nepredal a potom ho už nenájdem. A ešte jedna otázka či musím mat nejaký minimálny počet PB pri práci Upravovať breh aby som ho našiel ? Ďakujem za odpoveď :):pif paf
 
Hore