Aký dopravný prostriedok máte najradšej

Aký dopravný prostriedok máte najradšej

  • Pešo

    Hlasy: 9 14,1%
  • Bicykel

    Hlasy: 11 17,2%
  • Auto

    Hlasy: 25 39,1%
  • Autobus

    Hlasy: 1 1,6%
  • Električka

    Hlasy: 1 1,6%
  • Vlak

    Hlasy: 3 4,7%
  • Loď

    Hlasy: 1 1,6%
  • Lietadlo

    Hlasy: 10 15,6%
  • Iné

    Hlasy: 3 4,7%

  • Celkový počet hlasujúcich
    64
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Jednoznačne auto, zoberiem to z takého motoristického hľadiska:

Po prvé: môžeš si ho sám šoférovať a prakticky s ním môžeš robiť čo chceš.
Po druhé: oproti ostatným prostriedkom je asi najlepšie ovládateľné a najľahšie ovládateľné ( nepočítam bicykle ).
Po tretie: jazda v aute, konkrétne keď si šofér, dáva špecifický zážitok, ktorý nedáva žiadny iný prostriedok.
Po štvrté: možný dosiahnuteľný komfort v aute ( počítam súkromie, vlastné prostredie atď. ) ( keď si zoberieme že do jachty sa z nás málokto dostane ).
A po piate: len samotná krása niektorých áut dáva pôžitok ktorý hreje pri srdci :)

Ja ešte nemám vodičák ale už som sa na letisku vozil a ak ste sa do áut tak zamilovali ako ja, dáte mi vo všetkom za pravdu.
 

DeletedUser

Hosť
ale bicykel je ekologickejsi, dostanes sa nim tez de chces, akurat musis tahat no... ale ja ho mam najradsej... i ked motorka ta taha ale zere benzin tak vies... a na bicykel netreba vodicsky...
 

DeletedUser

Hosť
Motorky, autá... jazdia na benzín (nafta, plyn, elektrina, vodík :--)... ) a nie na vodičák ;)
 

DeletedUser

Hosť
ani nie... a ked mam 16 tak auto este nemozem... akurat traktor na roli a v lese :D TO JE SRANDA :D :D :D ale na bicykli ked sa vyberies do lesa a mas riadny stroj tak si uzijes zabavu :) skaces, kricis, padas, vstavas, skaces :D da sa na tom zabavit :)
 

DeletedUser177

Hosť
Po prvé: môžeš si ho sám šoférovať a prakticky s ním môžeš robiť čo chceš.
Po druhé: oproti ostatným prostriedkom je asi najlepšie ovládateľné a najľahšie ovládateľné ( nepočítam bicykle ).
Po tretie: jazda v aute, konkrétne keď si šofér, dáva špecifický zážitok, ktorý nedáva žiadny iný prostriedok.
Po štvrté: možný dosiahnuteľný komfort v aute ( počítam súkromie, vlastné prostredie atď. ) ( keď si zoberieme že do jachty sa z nás málokto dostane ).
A po piate: len samotná krása niektorých áut dáva pôžitok ktorý hreje pri srdci :)

Nehovorím, že auta nemám rád ale ak to už berieš takto tak:
1. Úplná blbosť :D Hocaký dorpavný prostriedok riadiš celkom sám a môžeš si s ním robiť čo chceš
2. Do toho sa síce moc nerozumiem ale nemyslím si, že je to pravda
3. Na Yamahe R1 máš lepší zážitok podľa mňa
4. To je pravda no.
5. To už je vec osobného vkusu.
 

DeletedUser

Hosť
Nehovorím, že auta nemám rád ale ak to už berieš takto tak:
1. Úplná blbosť :D Hocaký dorpavný prostriedok riadiš celkom sám a môžeš si s ním robiť čo chceš
2. Do toho sa síce moc nerozumiem ale nemyslím si, že je to pravda
3. Na Yamahe R1 máš lepší zážitok podľa mňa
4. To je pravda no.
5. To už je vec osobného vkusu.

1. Hocaký nie, vlak, autobus, lietadlo, loď, ponorka :D tie môže málokto.
2. Každého osobný názor ale myslím že na motorke sa viac zapotíš.
3. Tiež každého osobný názor.
4. Nemám čo dodať.
5. Ani tu.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore