Anketa Ako by mala byť vystavaná Awesomia?

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Ako by podľa vás mala byť vystavaná Awesomia?

Nemalo by byť v nej nič alebo mala by byť úplne vystavaná?

Z mojej strany môžem nastaviť rôzne stupne pre Hlavnú budovu, Kasárne, Opevnenie, Vlajku, Sklad surovín, Bránu a veže pre všetky 4 triedy postáv.

Mohlo by sa to spraviť tak, že by bola v každom boji vystavaná rovnako alebo by to záležalo od toho, ako napíšete návrh, napr. spravil by som vždy anketu, že ako by ste chceli mať vystavanú Awesomiu na konkrétny mesiac, tj. mohlo by to byť teda každý mesiac inak.

Napr. v marci by bola vystavaná so všetkými vežami na stupni 3, v apríli by mohla byť so všetkými vežami na max, ale bez opevnenia a brány, a tak podobne. Vy by ste si navrhli nejaké návrhy, odhlasovali v ankete a ja to potom nastavil pre ten mesiac.
 
Ja by som ju nechal tak ako je, nech je to špecifická pevnosť. Aby obrancovia nemali až také výhody oproti útočníkom.
 

DeletedUser10989

Hosť
Awesomia zvykne mať ten problém, že ju menej ľudí bráni. Možno vystavanie Awesomie by poslúžilo ako motivácia prísť do obrany. Ale ešte som nezažil takýto event, tak neviem povedať dopredu či to budú jednostranné(vyhrá útok lebo nepríde obrana), alebo trocha vyrovnané boje.

Na začiatok by som ju nechal nevystavanú, a buď každý ďalší mesiac navyšovať úroveň vystavania(najskôr veže, potom opevnenie a bránu, nakoniec budovy), alebo to riešiť anketou, kde by si hráči určovali ktorý mesiac ju chcú mať ako veľmi vystavanú.

Každopádne veľké pevnosti sa dosť ťažko bránia na menej aktívnych svetoch, tak možno by bolo lepšie mať Awesomiu vystavanú od začiatku, ale zas nevieme ako budú dopadať boje, či to budú masakre, alebo vyrovnané boje už na nevystavaných. Tak anketa znie asi ako najlepšia možnosť, aby sa to vedelo prípadne nejak dorovnať za pochodu.
 

DeletedUser7159

Hosť
Prečítal som si všetky príspevky, niektoré dobré návrhy tu sú, ale k jednej veci sa chcem vyjadriť.

Ja by som ju nechal tak ako je, nech je to špecifická pevnosť. Aby obrancovia nemali až také výhody oproti útočníkom.

(úvaha)

Ide o to, že vystavanie Awesomie by až tak nezvýhodnilo obrancov, naopak, vystavanie veži a najmä opevnenia (nech nie je pevnosť deravá) by bolo adekvátne vzhľadom k presile útočníkov na Awesomii... tých možností ako brániť veľkú nevystavanú pevnosť nie je veľa, dokonca by ani nežáležalo, či by išli útočníci zo strany, z dola, alebo by sa rozdelili každú na stranu... predpokladám, že po pár kolách by sa všetci obrancovia nasáčkovali do vnútra pevnosti a útočníci by strieľali zdola alebo by ich obkľúčili a vystúpili naraz z každej strany (tým chcem povedať, že Awesomiu ľudia nechodia brániť, pretože je to nevystavaná veľká pevnosť, ktorá sa bráni veľmi ťažko a často aj menej útočníkov vie bez problémov zdolať obrancov)

Čiže určite som za vystavanie opevnenia a veží, i keď síce neviem aký level veží, by bol optimálny, či lvl 3, alebo lvl 5.

Osobne preferujem lvl 5, avšak obávam sa, že sa potom bude viacej ľudí prihlasovať do obrán, preto je možné, že ideál by bol skôr lvl 3.

Prípadne podľa sveta. Na Delaware, kde by prišlo na boj možno aj 200 ľudí by asi bol vhodnejší lvl 5, avšak za Fremont jednoznačne hlasujem za vystavanie veží lvl 3.. viem si cca predstaviť, ako by to vyzeralo, hráči odtiaľ vedia, že väčšina ľudí tam rada bráni vystavané pevnosti, no na útoky chodí málokto.

A prípadne aj to striedať. :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Vďaka za vašu spätnú väzbu. Rozhodol som sa to spraviť takto:
Na začiatku bude pevnosť všade vystavaná na lvl 1 a to bude najmenší level.
Každý mesiac bude možnosť hlasovať v ankete, či to má ostať tak, alebo sa posunúť o level hore alebo dole.

Neskôr by som rád robil jeden boj v mesiaci taký, ktorý bude celý podľa vášho nastavenia, ako si navrhnete hráči v téme, ktorú na to založím. K tomu sa môže pripraviť vždy aj malá súťaž, akože na vytvorenie akýchsi "šablón". Ak o to teda bude záujem...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore