Ako dlho hráte slovenskú verziu The West?

DeletedUser3241

Hosť
uz 3 roky .. sam si tak hovorim ze vtedy to bolo nieco ine ako teraz .. ta moznost objavovania .. myslel som ze cez ine ako obchodovanie a nastrahu pascí sa nedá íst, svietive zbrane este vobec neboli a pocital som si vsetko z hlavy ,ziadne kalkulatory ... hrali sme to cela trieda .. teraz uz hrajem sam .... celkovo komunita je len zlomkom a hraci ktory este hraju maju moj respekt ...
 

DeletedUser7159

Hosť
Tento nick tu mám od 24. 5. 2011... čo je dosť krátka doba, hral som síce aj predtým, ale to len tak naozaj veľmi pasívne... :)

ako je možné, že si to presne pamätám? Lebo som sa vtedy narodil :) (iný rok samozrejme :D)
 

DeletedUser3382

Hosť
odhadujem tak 3 roky, ked som zacinal, tak nieco na to zacal sk2 ked sa dobra pamatam
 

DeletedUser4623

Hosť
ja som začal neviem v ktorý deň :) ale viem že to bolo niekedy nového roku 2010 na s4
čiže tak ako som písal o riadok vyššie 2,5 roka
 

DeletedUser

Hosť
Skoro od začiatku...potom dlhšia pauza a teraz na novom svete to rozbalím vo veľkom..
 

DeletedUser

Hosť
fuu ja uz aj cez 3 roky, zacal som na sk1 ... zena ma este neopustila :D
 

DeletedUser3382

Hosť
takze vdaka novemu updatu vam mozem presne povedat od kedy hrajem svet 1, aj ked ten cas sa mi nejako nepozdava, lebo sa pamatam ako mi west ukazoval kamarat ked som sa zaregistroval... 31.8.2009 v 03:24 (udajne)
 
Hore