Ako získať tajné zbrane

Máte niektoré s týchto zbraní?


  • Celkový počet hlasujúcich
    119
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Sa mi zda ze simon163 mal (pravdepodobne) z boja o pevnost ikeho vojensky revolver, teda ak si ho nahodou od niekoho nekupil ;) (dufam ze si dobre pametam ze to bol on:D)

H4v4n4 dobre poznamenal, mal som ho ešte z bojov pre bohatých, keď sa nám o truhlách ani nezdalo... Konkrétne som ho nenašiel ja, ale Lubosss822, ktorý mi ho predal.

K tým svietiacim zbraniam v truhlách, dobrá otázka, tiež si nepamätám, že by som niekedy nejaký videl v truhlici, každopádne moc to nesledujem, tak garantovať ti to nemôžem.
 

DeletedUser4779

Hosť
Dají se opravdu najít ty svíticí zbrane(ike clantnuv revolver atd... v truhlách? Ještě jsem neviděl žádný obrázek, že někdo dostal svíticí zbran v truhle.

napr. cca pred týždňom na SKA hráč rody získal z okovanej truhlice Hernandov meč.
 

DeletedUser

Hosť
Kámo, toto bola téma za ktorú som bol v súťaži: čo najlepší návod.

Ok, ale keď si si vybral túto tému, tak by som čakal aspoň zoznam práci, pri ktorých sa dá nájsť.....

a všetky zbrane sa dajú nájsť pri práci (niektoré síce s obrovským počtom PB a prémiom, ale DAJÚ SA NÁJSŤ PRI PRÁCI)
 

DeletedUser5241

Hosť
Ok, ale keď si si vybral túto tému, tak by som čakal aspoň zoznam práci, pri ktorých sa dá nájsť.....

a všetky zbrane sa dajú nájsť pri práci (niektoré síce s obrovským počtom PB a prémiom, ale DAJÚ SA NÁJSŤ PRI PRÁCI)

Keď ho už kritizuješ za to že sa dajú nájsť všetky tak teraz idem kritizovať aj ja teba. Zadrel si peknú hovadinu pretože môžeš nájsť aj Hernandov meč pri zbere tabaku keď tam budeš mat dosť pracovných bodov.
 
ako som si pozeral moju reputáciu, tak som tam našiel "copy", tak som sa zasmial že som nemohol :D.
Vysvetlenie: Ja som nikdy nič nekopíroval, tak neviem kto to tak riešil, ale viem o koho sa jedná čo mi dal červenú kartičku ;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore