Aliancia

Súhlasite s nápadom ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    52
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Chcem len podotknúť že aliancia MAS ma veľa členov, a je to voči iným nefér. A tak sem dávam nápad ako bol aj na Arizone na začitku že jedna aliancia bude mať 4- max. 5 miest.
 

DeletedUser7252

Hosť
Uff, možno sa ešte nevyznám ale podľa mňa to je vec aliancie .... oni sa vypracovali tam kde sa vypracovali tak prečo ich teraz o to okrádať? ...
Zasvätte ma niekto bližšie do tejty témy prosím! :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Nie vždy záleží všetko od počtu miest. IMHO ešte to bude zaujímavé.
 

DeletedUser

Hosť
Mohlo by to byť takto obmedzované ,ale určite by tam malo byť viac ako 20 miest.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Návrhy tohto typu tu už boli toľko krát,žeby sa to hádam už ani nedalo spočítať na jednej ruke na prstoch!
Znova zbytočne založená téma a keďže tu už boli takéto návrhy,tak dávam nie.Tie predtým boli aspoň poriadne prepracované ;)
 

DeletedUser

Hosť
romqo ma pravdu je to treti najcastejsi napad, kazdy svet ma silnejsiu ali, proste sa jedna prepracovala na lepsiu (nikdy som nebol v lepsel, mozno v legendach) tiez neprepracovane a uz davno pisali ze hra sa nebude menit ;)
 

DeletedUser7252

Hosť
Takže už by sa to tu mohlo uzavrieť :) Väčšina je proti, menšina sa buď prispôsobí, alebo si môže hundrať popod nos :)

Requiescat in pace ... argomento chiuso. :D
 

DeletedUser

Hosť
Po Slovensky ? Ved povolene jazyky su len SK, CZ a myslim aj EN ci ?
 

DeletedUser

Hosť
Starky ty tu este si? :)
K napadu:
Uprimne,zazil som alianciu MAS asi na 3och serveroch a normalne organizovana aliancia 5tich miest ich rozflakala aj ked ich bolo 200...Vsetko ma svoje pre a proti,osobni by som bol proti lebo komunikacia vo velkej ali je strasne nemotorna a casto vedie k jej rychlemu koncu
 

DeletedUser

Hosť
Nie, je to na Vás na hráčoch ako si to zariadite. Tak ste si to urobili, tak si to aj napravte. ;)
 

DeletedUser

Hosť
podľa mňa by sa nemalo obmedzovať počet miest/hráčov v aliancií...
Dôvod:
Zoberte si to reálne:
Aliancia kedysi môhla mať miest koľko chcela, tak prečo to obmedzovať???
 

DeletedUser

Hosť
ja stým súhlasím,ale väčšie množstvo miest v tej aliancie tých 20 a viac
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore