Aliancie

  • Zakladateľ témy DeletedUser3733
  • Vytvorené

DeletedUser3733

Hosť
Nebolo by lepšie, aby bola aliancia obmedzená na max. 10 miest, pretože sa na SK1 vytvoril dva tábory, aliancia West Wariors a MT and MUFC.
Týmto pádom vzniklo zopár problémov:
1, nemáte možnosť duelu v širšom okolí, pretože skoro všetci sú v aliancii
2, veľká neprehľadnosť pri organizovaní bojov
3, vzniká veľa falošných útokov na pevnosť
4, hra prestáva byť zaujímavá, pretože ste buď na jednej alebo na druhej strane
A ešte jedna otázka, ak som členom aliancie, ale nie zakladateľom aliancie, dajú sa niekde nastaviť práva tak, aby som mohol upravovať spoločné fórum.
V zozname miest aliancie je kolonka práva, mesto ktoré vytvorilo spoločné fórum má 3 teda plné práva (akákoľvek úprava fóra) a ostatné mestá majú len 1, teda môžu do fóra len prispievať.
Dá sa niekde nastaviť 2, aby mohli napr. zakladatelia toho mesta upravovať fórum.
 

DeletedUser

Hosť
3.boli aj bez toho
4.Aj bez toho nebola
1.Ak si bol v top meste mal si ten problem aj predtym
2.Stare ako pevnosti :)
Na jednej strane je to dobre na druhej strane zbytocnost...Skor by som dal nie
Keine anketa
 

DeletedUser

Hosť
Daj anketu.Zaujímivy nápad mohlo by to aspoň trochu obmedziť veľké spoločenstvá asi áno. :)
 

DeletedUser

Hosť
Pozrite sa...Takto aliancie neobmedzite...Mate mesta ktore maju 3 dokonca 4 akademie nakolko sa do nich nemestia hraci...A tak by nam vznikali aliancie X,X1,X2,X3,X4 a to by ti este len bol chaos co sa tyka duelov a organizacie bojov
 

DeletedUser3733

Hosť
Možno by to nebol až taký chaos.
Skôr sa mi jedná o to že čím viac je v ali miest tým menej možností bojov o pevnosti, ak má 1 aliancia 100 pevností a druhá 100, tak vždy sabudú byť len dve aliancie. Viete keď je za deň vyhlásených 20 bojov a z toho je 16 falošných, tak to prestáva byť zaujímavé.
A Sob3k keď som nebol v ali bolo určite viac možností na duelovanie.
 

DeletedUser

Hosť
Faky su taktika pri bojoch a su take stare ako boje s alianciami nemaju lauter nic.Tak si zaloz new mesto a dueluj si do sitosti
 

DeletedUser3733

Hosť
Nepotrebujem zakladať nové mesto len nato, aby som si mohol dať s niekým duel.
A fake útoky na pevnosti boli vždy, to sa nehádam, ale ako prišli aliancie je ich podstatne viac, inak ďakujem, že si mi objasnil že je to taktika, vieš túto hru hrám od včera ;)
 

DeletedUser

Hosť
Nemozes sudit west podla jedneho svetu...Na arizone,sk4 a 2 som nezaznamenal vobec ziadnu zmenu vo fakoch
 

DeletedUser3733

Hosť
Kým niečo napíšem, tak si väčšinou pozriem na fóre, či náhodou nieje napísané na fóre to čo hľadám, téma bola podobná, ale nebola tam tá časť s právami na fóre, preto som vytvoril novú tému.
V tejto téme !!! Spojenectvá !!! sa písalo práve o SK2,SK4,SK5 a tam majú taký istý problém, tak to nieje celkom subjektívny názor.
Inak vieš mi odpovedať na druhú časť môjho príspevku, to by ma viac potešilo.
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa by to nebolo zlé, toto je aj na s4, z prvých 20 miest je 17 v jednej aliancii, bez fakeov sa nedá získať ani jedna pevnost, ak by sa obmedzil počet, bolo by to oživenie :indian
 

DeletedUser

Hosť
Ale možno by nastali nejaké rozpory potom, a stali by sa nepriateľskými, všetko je možné... :)
 
Hore