Aliancie

Co vy nato?


  • Celkový počet hlasujúcich
    23
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Navrhujem zrušiť alebo upraviť aliancie!V jednej aliancii je cca 30 mest co nebolo v pláne.Malo by tam byť najviac 5-6 mest ktore by uz nemali iných spojencov.A tak dopadaju i tie boje o pevnosti.Co vy na to?
 

DeletedUser

Hosť
Ty chceš upravovať resp. zrušiť niečo čo ešte na normálnych serveroch ani nieje.
Na bete sa ešte systém aliancií môže upraviť, dokonca celý zmeniť. Tvoj návrh bude opodstatnený až po update. Byť tebou, podám tento návrh radšej na beta fóre.
 

DeletedUser

Hosť
hmmm total ... aspon anketu sprav normalnu ..[SPOIL]
nie_2.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Hosť
Presne ako P3t4 hovorí. Aktuálne si môžeš vytvoriť len "ústnu" alianciu. Skutočné aliancie vzniknú až v novom update, keď to bude všetko fungovať tak ako má. Potom, ak sa systém nezmení bude tvoja požiadavka aktuálna. Nateraz presúvam do archívu s tým, že tému môžeš kedykoľvek po novom update obnoviť.
 

DeletedUser4451

Hosť
lol budeme v aliancii 30 :D
v profile bude mat kazdy len 5-6 miest ale aj tak budeme vsetci 30 :D :D :D
Podla mna hovadina, al dam ti moznost na upraviť :D (tym nemyslim zdvihnut to na 8-9 miest xP)
 

DeletedUser

Hosť
Akože, mne je to jedno... i keď bude aliancia mať 30 miest.. nechápem kto to bude aj chcieť,, lebo to nebudeš mať koho duelovať... jedine problémy budú mať tí (aj ja), ktorý chcú mesto čo nemá ma iba 1-2 spojencov.... a to sa fakt ťažko hľadá také mesto.
 

DeletedUser

Hosť
Akože, mne je to jedno... i keď bude aliancia mať 30 miest.. nechápem kto to bude aj chcieť,, lebo to nebudeš mať koho duelovať... jedine problémy budú mať tí (aj ja), ktorý chcú mesto čo nemá ma iba 1-2 spojencov.... a to sa fakt ťažko hľadá také mesto.

Aj pevnosti budú podla mňa podobne,každý bude chcieť byť spojencom najlepších miest.
 

DeletedUser

Hosť
no veď toto... pre duelantov úplná nevýhoda...si zober že v top 20 mest bude skoro každá v tej istej aliancii .. potom to nebude mať zmysel..
 

DeletedUser

Hosť
To isté sa môže stať aj v DK a nikdy sa to nestalo.
 

DeletedUser4451

Hosť
no veď toto... pre duelantov úplná nevýhoda...si zober že v top 20 mest bude skoro každá v tej istej aliancii .. potom to nebude mať zmysel..

Zatial (aspon an svete 5) su mesta rozdelene do 3 a viacerych aliancii (nemyslim ally v ktorej je 1-3 mesta) a su rozne rozostavane s roznou silou kazde
 

DeletedUser3416

Hosť
podľa mňa by sa to malo nechať tak ako to je je to zbytočné :p
 

DeletedUser

Hosť
Síce aj keď aliancie existujú len po dohode, som proti takýmto alianciám. Je to blbosť že sú len samé aliancie a nie normálne spojenectvo medzi 2-3 mestami. Kedysi ešte keď bol svet 1 ako jediný nič také nebolo a hralo sa oveľa lepšie...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore