Anketa č.1 - Ako sa vám celkovo páči hra The West?

Ako sa vám páči The West? Akú známku by ste dali hre?


  • Celkový počet hlasujúcich
    242
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser9478

Hosť
Některé update sice hru trochu kazí, nicméně spolu s grepolisem je to podle mě nejlepší browser hra. Dal bych jedna mínus, to nejde takže spíše dva.
 

DeletedUser3548

Hosť
Či sa mi páči? Posledný update tomu dalo trošku šťavy ale aj tak. Hru hrajem veľmi dlho ale jednotku tomu nedám vôbec.
Mrzí ma však, to tie nové súpravy do hry, ktoré sú pre bežného hráča nereálne získať komplet všetky, no ako sa vraví, kto má nugety, ten má aj súpravy a ten aj ide... to už ani nepatrí do hry. Čítal som príspevky iných, s niektorými príspevkami súhlasím i ja.
Odbočím.... Napríklad, kedysi bolo najlepšie oblečenie na skrývanie, dokonca využiteľné pre viacero prác napr. oblečenie Čierna koženná bunda, ... a teraz? Všetky tieto veci známe v bežných obchodoch nahrádzaju novodobé súpravy, kam to veru speje. Hráči už určite nemaju predstavu o tom, čo to je mať na sebe staré handry či už na práce či na duely? To už je minulosť ktorá by mohla z obchodov kludne aj zmiznúť do dôchodku. Veci v obchodoch by kľudne mohli nahradiť novodobé súpravy! Je to na dve veci už, pokiaľ tu budú 120 behať len v súpravách do pevnosti. Aj tu postačili len obyčajné veci z obchodov. Ale zasa aspoň potešili nové vzorce na boje o pevnosti, ak HPčkari s 10k HP zdravia budu dávať mizerné šupky, alebo sa možno ani netrafia, som zvedavý koľkí tzv tankami aj ostanú, Tanky úplne pokazili boje o pevnosti, čiže aspon niečo dobré to prinieslo.
 
Páči sa mi to len by to chcelo viac úloh
 

DeletedUser

Hosť
Sorry ale ja by som dal 3 nieje to najlepšia hra ale za to to nieje najhoršia hra sú aj lepšie, no nič treba sa zlepšiť :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore