Anketa č.13 - Aká je vaša najobľúbenejšia postava v salóne?

Koho máte v salóne najviac radi?


  • Celkový počet hlasujúcich
    171
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser9887

Hosť
mne sa najviac pači šerif:pif paf lebo dáva dobré úlohy, je milí a je v tom ešte viac dôvodou:ociza:
 

DeletedUser10159

Hosť
Určite zamna LILI :D :D pretože je najkrajšia z celej hry :D a každy by chcel taku krasnu ženu aka je ona :D aspoň ja :D
 

DeletedUser

Hosť
Prečo by som mal mať niekoho rád? Dajú mi úlohy a ja ich plním , veĎ ja neviem ako sa správajú , to nie je real život :D
 

DeletedUser9779

Hosť
Jednoznačne barman henry .. prečo? lebo mi nalial už 4x whiskey aj keď som nemal peniaze
 

DeletedUser9247

Hosť
.....vsetkych......aj ked tie baby vypadaju lepsie.....teda okrem tej stareny, ci ako sa volala.......ta mi tusim niekoho pripominala..........
 

DeletedUser

Hosť
Hlasoval som za Kiki, Mimi, Lili. Boli to prvé úlohové npc, ktoré pribudli do salónu. Aj v iných úlohách by mohli byť npc v salóne.
 

DeletedUser3682

Hosť
Všetky postavy su dobre,a hlavne ked nad nimi svieti vykricnik
 
Barman Henry Walker. Dobre sa s ním dá pokecať a často naleje na účet podniku. Ale mám rád aj nové tváre v salóne ako je napr. Lili. Mária nám už žiaľ za tie roky trochu povädla.
 

DeletedUser8633

Hosť
Mne sa páči Lili z úlohy Drama Queens prečo ? Lebo ako povedal Laudis som chalan :D ;)
 

DeletedUser7779

Hosť
U mňa podľa toho, či dajú dobrú úlohu z nejakej série. :DD Mylsím dobrá na skúsenosti. :DD Ink, neviem ako mám mať rád postavu z browser hry, ale neva. :DD
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore