Anketa č.1 - Ako sa vám celkovo páči hra The West?

Ako sa vám páči The West? Akú známku by ste dali hre?


  • Celkový počet hlasujúcich
    242
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser9829

Hosť
Ja by som ohodnotil hru na známku 1. :) ak by sa dalo dať mínus bolo by tam síce ale najviac sa mi páči vlastne námet na hru: The west som fanúšikom divokého západu a táto hra sa mi veľmi zapáčila to mínusko by tam bolo za niektoré úplne pomimo veci v inventároch a taktiež aj niekedy až čudné updaty ktoré by fakt nemuseli byť...
 

DeletedUser

Hosť
West som hrával kedysi v jeho začiatkoch, potom ma to prestalo baviť. Prešlo pár rokov a som s5. Hra sa mi celkom páči a hlavne to ako sa za ten čas vyvinula.
Pre mňa je to momentálne hra č. 1

Jej plusy:
+ nie až taká náročnosť na čas ako u iných
+ lacné prémium
+ TW Wiki, a kopu iných stránok k hre
+ rôznorodosť hry
Jej mínusy:
- trh
- duel
 

DeletedUser8084

Hosť
:howgh: Zdravím,

http://www.the-west.sk/ hrám od začiatku, je to super hra, síce sa aj mne viac páčili verzie v 1.x, ale v 2.x je lepšia grafika, a tento nový systém prác sa mi veľmi páči, lebo si môžem splniť úlohy, do ktorých potrebujem napríklad vystupovanie, aj keď som dobrodruh a vôbec do vystupovania neexpim :)
Ale mohli by ste dať sériu úloh Kmeň do menšej úrovne, lebo som 87 na Buffale a nechce sa mi čakať do 99 :pif paf
 

DeletedUser8988

Hosť
tak po tomto update sa mi začala hra viac páčiť pretože môžem pokračovať v úlohách :) naopak mínusom je zmenená výroba :(
 

DeletedUser6488

Hosť
Ja hodnotím za 1. The west ma hneď zo začiatku chytil a asi ma tak rýchlo nepustí ako iné hry..mam rád take hry kde su lvl a xp :)

+ Rozmanitosť hry
+ spoznávanie úplne nových a skvelých ľuďi (fajn komunita )
+ lacné premium
+ skvelá podpora
+ Rôzne sútaže

- Niesu žiadne veci ktoré by som mohol tejto hre vytknúť
 

DeletedUser4911

Hosť
Hah, The west.. je to pre mňa také, zvláštne to komentovať.
Začal som hrať túto hru pár dní pred tým, aby som dostal obálku s 1000 dlhopismi..:) Pamätám že to boli vianoce. Začali sme to hrať asi 5 kamaráti n všetci už skončili...Hral som na hernom svete 2 ( bol najnovší ) Na Slovenskom The-Weste. Bol som duelant, dueloval som no triedu postavy som si dal vojak. Už ani neviem prečo no do dnes to neľutujem. Neskôr som hral na Arizone atď. no nechytilo ma to...Dnes hrám stále na tom istom účte, no čisto ako vykrádač hrobov. Hru ohodnotím na 1tku kôli poslednému updatu ( aby ste si nemysleli, nehral som to celý čas vkuse...mal som dlhé prestávky ), pretože konečne nemusím robiť reskill na úlohy atď...:)...Hodnotenie som už napísal tak Gl&Hf všetkým zapojeným..nech vyhrá dieťa šťasteny :D ( Do teraz ľutujem, že som predal veci zo série úloh Pomstiteľ....Písal som na podporu veľa krát, no oni mi to vrátiť vraj nemôžu, áno...každý si volí vlastnú cestu, ktorou neskôr musí ísť...)
 

DeletedUser

Hosť
Celkovo proti hre nemam nic. Uvitam zmeny a prisposobim sa.
Jedine co mi tak vadi je, ze dosiahnutie niektorych uspechov je dost obtiazne a zdlhave.
 

DeletedUser3950

Hosť
Môj názor sa nesie v duchu zlatej strednej cesty - dnes to bude za tri. Hra má dobrý základ, je tu veľké množstvo vecí, čo sa dajú robiť(boje, duely, úlohy, remeslo, práce, úspechy,...), zlepšila sa grafika. To všetko je krásne, ale chat, nevýrazné zobrazenie nového telegramu, nedotiahnutý trh a pod. už také super nie sú.
 

DeletedUser8503

Hosť
+ pekne prepracovana grafika
+ prepracovane ulohy
+ vyborne novinky s updateom 2.0 a 2.04
+chat

- velmi zlozite pre zaciatocnikov (aj napriek tutorialu)
 

DeletedUser

Hosť
Dal som dvojku.
Hlavne kvôli tomu že po update 2.0 nie the west to čo býval.:(
Rozmýšlal som aj nad horšou známkou :p Ale nakoniec som si rozmyslel že táto hra je na tom ešte celkom dobre keď si to porovnám s inými hrami .:howgh:
 

DeletedUser5071

Hosť
Dal som 1 pretože the west hrám tri roky a za ten čas preśiel neuveriťelnou zmenou k lepšiemu :) podľa mňa update 2.0 tomu dodal tú správnu šťavu ,akú hra potrebuje. Najviac ma zaujala rozmanitosť hry.. dá sa tu robiť takmer vśetko a keď človek vie čo a kedy tak sa rozhodne nikdy pri nej nenudí a dá sa pri nej stráviť naozaj hodne času :)
 

DeletedUser9915

Hosť
zo zaciatku ma to nebabilo ale psotupne som si na to zvikol tak ze je to naj hra :)
 

DeletedUser7762

Hosť
Za seba musím povedať ,že tá známka,to hodnotenie na stupnici stále klesá momentálne som hlasoval za 4 čo znamená ,že sa táto hra dosť pomenila a mení.Môj názor je ,že sa mení už len k horšiemu resp. pchajú sa do hry nutne nejaké veci,ktoré my tu proste nesedia na ten starý dobrý west.
Všetkého veľa škodí a pridávať súpravy a neviem čo... Je to vôbec niečo nové?..Terajší update,nič moc to s tými prácami to ma asi najviac sklamalo :( :(.....niekedy sme museli toľkoo reskillov urobiť ...
West potrebuje niečo ako boli pevnosti proste dobrý nápad ,ktorý sa ujal.
Verím,že vývojari na niečo prídu....
Toľko môj názor ... :pískam si
 

DeletedUser9352

Hosť
Mr. Crazy

:slovensko: :howgh: Na THE WESTE sa mi páčia najviac tieto veci:
+ pridané nové súpravy
+ perfektná a jedinečná grafika, ktorou predbehia mnoho online hier
+ nové práce, ktoré dobré vynášajú
+ odomykanie prác (od urovne) ak sú potrebné pre nejaký úkol
+ stále sú pridávané nové zaujimave ulohy a súpravy
Proste je to veľmi jedinečná online hra. V ktorej človek nevie čo má očakávať od jej tvorcov (vždy niečím vedia prekvapiť a potešit - tombola,... ). :howgh:
 

DeletedUser9839

Hosť
The West je veľmi dobrá hra, ale aktualizácie sú cca raz za pol roka, preto 2.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore