Anketa č.1 - Ako sa vám celkovo páči hra The West?

Ako sa vám páči The West? Akú známku by ste dali hre?


  • Celkový počet hlasujúcich
    242
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser9847

Hosť
hrál som 1. svet thewest a hneď ma to prestalo baviť ale nesko keď boli nove verzie tak tu bolo veľa nového a preto som to začal hrať
boje sú vynikajuce
duely
aj úlohy su dobré
ale všetkeho veľa škodi...
ta najnovšia vezia sa mi až tak nepozdáva..
 
Hrám to už nejaký ten rok a som z hrou celkom spokojný :) Samozrejme najskôr som frflal na 2.x ale teraz sa mi to celkom páči a som z hrou spokojný. A najviac ma najnovšie potešil update na práce. To je proste pecka tak to má byť. Konečne sa nebudú predražovať produkty na trhu a je to super. Ale ....

Dostaneš sa na 120 lvl a nemáš skoro čo robiť. Boje minimálne (Arizona) a duely keď človeka nebavia tak do nich nepôjde. A jediné mu ostáva stavbár/hľadač a potom sa z hry stáva obyčajná klikačka => nuda

Chcelo by to nejako spestriť ako napr.:
-mohli by sa pridať nové úlohy a aj dosť náročné nemyslím ako tieto čo sú "udalosťové" ktoré sú spravené za pol dňa a na konci by sa dali získať nejaké tie svietiace odmeny ako už zbrane/opasky/nohavice na princíp ako sa dajú dostať Sacajewine nohavice
-appka na mobil či už anroid / iOS by sa fakt šikla niečo podobné ako je na DK to by fakt mne osobne a myslím že viacerím prospelo
-to mesto tu už niekto spomínal a bolo to aj v pláne ... nová grafika náhľadu mesta resp. posúvania budov a podobne
-mestské fórum no už to neni to čo bývavalo.... je niekde stratené v meste lepšie by bolo keby malo svoju vlastnú ikonku priamo na ploche a nie aby sa "mesto" otváralo
-ďalej by bolo celkom super si myslím poškodenie pevnosti. Jedná sa o to že po boji by bola pevnosť značne poškodená a museli by sa veže/hradby a pod. dostavať ako je na princíp už vyššie spomínané DK. že po útoku napr. opevnenie klesne o pár stupňov to isté by bolo dobré spraviť aj tuto z pevnosťami. Tím by sa aj zaistila taká ako keby " zábavka " pre lvl 120 :)
 

DeletedUser9029

Hosť
Ja to tu hrám od úplneho začiatku, preto pri porovnaní čias vtedy a teraz, dávam prednosť tým dávnejším dobám. Predsa len vtedy tu hralo 25 tisíc ľudí na jednom svete oproti max 3000 teraz. To hovorí za všetko. Vtedy by som to ohodnotil na 1, teraz ak to porovnám, tak je to na 4. Preto celkovo za 3. Postupnými updateami táto hra upadala. No teraz sa zdá, že zas začali robiť aj niečo pre to aby si hráčov udržali, no myslím, že je na to už neskoro :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Samotnej hre som dal takú 3 -.

Dôvodom je neustály vývoj , ktorý stále uľahčuje hru viac a viac... Z prehliadačovej super hry , ktorá stála za hru je teraz klikačka , kde dáš lvl 120 v priebehu 2 týždňov. Kedysi bol úspech dať 120 do roka no teraz už je aj pol roka málo...


K ďalším minusom u mňa patrí chat, ktorý sa mne osobne nepáči. Neviem prečo , ale pôsobí na mňa negatívnejšie... Proste tak moc bije do očí a zaberá značnú časť herného poľa... Viac sa mi páčil v staršej verzii. Toť asi vše... Ale + je za boje a za duely , to ešte pohnojené nieje (zatiaľ) toť môj názor. :)



howgh.
 

DeletedUser8276

Hosť
ja som pri tom hlasovani myslel ze 5 je to najlepsie hodnotenie trocha som sa kopol :D ops tak sa opravujem na 1 hodnotenie pardon nebojte sa tato hra sa mi moc paci :)

opravte ma prosim :D v tom hlasovani :D

Pozn. moderátora: Nedá sa to opraviť.
 

DeletedUser8021

Hosť
No...ja som hru hodnotil za 1...lebo sa mi veľmi páči...hrám ju už dlho...a nevadia mi ani updaty...tak ja len toľko..:D
 

DeletedUser

Hosť
The-west hrám už od jeho začiatku na SK servery a tejto chvíli je to zatiaľ aj jediná hra ktorú hram keďže v ostatných som už skončil :D
 

DeletedUser9044

Hosť
Tato hra je veľmy skvelá davam jej 1.
Ake ma plusi :1. Dobra grafika
2. Dobrý pracovný systém
3. Zlepšene prace

Ake ma mínusi :1. Duely celkom o nahode raz vahravam raz prehravam treba to presne určit su to duely len o náhode
2. Boje o pevnosť trebalo by ich vylepšiť
3. Zlacniť v SHOPE boli zlacnene veci lebo ti novy hráči kym dostanu toľko dlhopisov/nugetov trva im to veľmi dlho
4. VylepšiŤ mesta ich nahľad a ostatne
5. rychlejšie obnovenie duelovej motivacie
6. Ľahšie najdenie vzacnych produktov ako napr. : harmonikove teplaky, zbrane a ine drobnost
7. A už len nejake maličkosti
 

DeletedUser

Hosť
Známkujem na 3 , pretože má aj pozitívy aj zápory : Pozitívne veci - Práce ktoré sa dajú robiť nielen od skusenosti ale aj od levelov.
-proste výborný pracovný systém.
-lepšia grafika..a ked dám prácu na hodinu nájdem viac produktov
-ked´ robím remeslo mám tu vec hned hotovú nemusím čakať 5 minút ako v predošlej verzii

Zápory:
-za hodinu až mínus 12 energie
-horší chat ako v predošlej verzii
-ceny produktov dosť klesli
 

DeletedUser

Hosť
mne sa paci hlavne to zlepsenie grafiky, (pamatam si to este zo zaciatkov thewestu ked som to este hraval :D). Zlepsenie tutorialu pre zaciatocnikov , cize maju lepsiu sancu na naucenie sa ovladania a co vsetko proste maju robit. Tak ten novy system prac docela ujde, pomaha to hlavne hracom ktory sa zameriavaju na boje.

No nepaci sa mi forma toho trhu, je tam lahka moznost okradania, mala by sa v trhu pridat este jedna ikonka ze vymienanie kde by hraci mohli dat ponuku veci co za co chcu vymenit
 

DeletedUser4916

Hosť
Nugety zničili túto krásnu hru. Nemám nič proti klasickému premku ale kupovanie extra predmetov, setov, produktov, schopností a vlastností je už veľa.

Už len čakám za koľko nugetov sa bude dat kúpiť
Meč tisícich právd a Raketová korytnačka
 

DeletedUser8951

Hosť
mne sa hra velmi paci
jednoducha
online
zabavna
a ked hovorite ze nugety skazili hru tak nekupujte a nerieste ze niekto kupi za tyzden 2000nug
ja dam max mestiac/50nug a teraz uz nedam lebo je prihlasovaci bonus(mozno)
 

DeletedUser

Hosť
No kedze the west hram, momentalne ako jedinu hru, tak sa mi urcite paci a hodnotim ju za 1. :)
 

DeletedUser

Hosť
Mne sa hra The West veľmi páči na 1 síce ju nehrám moc dlho ale bol som na dvoch updatoch a presne takto som si ich predstavoval takže je to super hra. Veľmi sa mi páčia boje o pevnosť tie nové súpravy čo boli pridané sú super je to proste najlepšia hra :).
 

DeletedUser

Hosť
Túto hru hodnotím ako nadpriemernú ale určite nie dokonalú. Má kopu chýb ale naopak aj veľa super vecí ktoré som v iných online hrách nenašiel a preto som jej ostal verní dosť dlho. Posledný update túto hru oprati predchádzajúcej aktualizácií zlepšil takže momentálne okrem toho že na niektorých prácach je príliš veľká šanza dostať bezvedomie je táto hra dobrá a dakujem že ešte funguje :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore