Anketa č.1 - Ako sa vám celkovo páči hra The West?

Ako sa vám páči The West? Akú známku by ste dali hre?


  • Celkový počet hlasujúcich
    242
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Ako sa vám páči The West?

Či už ste nový hráč, alebo starý veterán, ako by ste celkovo ohodnotili túto hru?

Oznámkujte hru ako v škole, 1 - veľmi sa mi páči až po 5 - vôbec sa mi nepáči.

Len pripomeniem, že ak chcete vyhrať zlaté nuggety, musíte nielen hlasovať, ale napísať aj príspevok do tejto témy, v ktorom svoju voľbu zdôvodníte.

Každý hráč môže napísať iba jeden príspevok.
 

DeletedUser

Hosť
TW ako hru vidím na takú štvorku.

Klady:
+ grafika: síce sa mi viac páčili verzie v1.x, ale nemôžem zaprieť grafickú prepracovanosť hry
+ pracovný systém: najnovší mi plne vyhovuje
+ prémiový systém: hlavne dopĺňanie energie a šaman


Zápory
- duelový systém: moc veľa prvkov náhody, tak buď vyhrám, alebo prehrám
- chat: bol lepší vo v1.x
- motivačný systém:
* pracovný: -12% za hodinu je moc
* duelový: pomaly sa dopĺňa motivácia aj u duelanta
- rebríček: na strane len 9 hráčov
- mestské fórum: staré bolo prehľadnejšie
- oznámenia: pridaná ikonka fasabuku pri niektorých typoch oznámení
- trh: možnosť legálnej "krádeže" cez trh
- systém priateľských bodov: abedymu prakticky zobrali server
- príliž málo howdah pištolí na Arizone :DD
 

DeletedUser

Hosť
The-west mě chytnul ze všech online her nejvíce. Výhodu oproti jiným hrám vydím hlavně v rozmanitosti. Někdo může duelovat, bojovat v pevnostech, věnovat se řemeslu, plnit ůlohy... no prostě každý si tu něco najde. :)
Ale když jsem začínal muselo se u toho více přemýšlet a plánovat dopředu a hlavně nebyl takový rozdíl mezi hráči, kteří používají nuggety a mezi těmi, kteří hrají bez nich. Tohle je určitě hlavní důvod proč ubývá tolik hráčů.
Avšak update od updatu mě hra baví čím dál méně. Hlasoval jsem za 4.
 

DeletedUser

Hosť
West sa mi velmi zapacil, travim na nom tolko casu ze na ine hry uz neostava cas. Na mojom lvl ( 103 ) je toho este stale co robit: dokoncovat ulohy, vylepsit si remeslo, duely, chodit na boje, dokoncit si zberatelske veci. Nemyslim si ze by som sa nejak skoro zacala nudit. Paci sa mi novy system prac, aj zlate a strieborne prace. Dalo by sa par veci vylepsit (''zjednodusit'' chat ako bol predtym, priamy predaj na trhu danej osobe, nove ulohy pre vyssi level, etc) ale nie su to velke chyby. Takze aj tu 1
 

DeletedUser3733

Hosť
Keď som to začal hrať, tak som fakt nečakal, že tu ostanem dodnes.
No každopádne od začiatkov hra prešla už mnohými modifikáciami a bohužiaľ nie vždy boli dobré.
Celkovo asi takto (čo bolo do hry zavedené):

+ rozmanitosť (duely, remeslá, pevnosti, práce)
+ vzhľadom na remeslo, mi nový systém prác celkom vyhovuje kvôli produktom
+ zlaté a strieborné práce

- telegram (pri novom je len hviezdička, čo je pre mňa dosť slabo viditeľné na podobnom podklade, po starom kde bol nový telegram tučným písmom bolo 100x lepšie)
- chat (posledný chat ešte čo bol dole bol najlepší, prehľadnejší a ten čo je teraz 2.04 s tými ikonkami priateľov a v zozname miestnosti je totálne nanič)
- remeslo mi príde také nedokončené
- úroveň len 120 (už je to dosť dlho čo je veľa hráčov na 120 niekto má už pomaly 10M bodov naviac)
- do pevnosti by sa mohly pridať nejaké nové prvky
- stále sľubované chátranie budov
- mesto sa v podstate vôbec nezmenilo, okrem šerifa sa tam nič nepridalo a to sa malo dať meniť celé
- trochu nezmyselné herné oznámenia, hlavne info. že som niekde docestoval
- ešte veľa predmetov má rovnaký vzhľad a pritom by stačila len drobná úprava
- a chýba mi tu aj chat celého sveta, proste jedna miestnosť, kde by písali všetci hráči
- predaj vecí cez trh pod heslom (boli tu už návrhy viac krát)
- pár ďalších drobností
 

DeletedUser8473

Hosť
TW som prvýkrat začal hrať asi týždeň po spustení prvého Sk sveta a chytilo ma to pretože je to hra typu xpenie a aj po doexpení maximálnej úrovne je stále čo robiť
 

DeletedUser

Hosť
Vždy je čo vylepšovať, ale zmysel hry sa mi páči, inak by som ho asi nehrala, i keď niekedy veľa zmeny škodí...ja west nehrám ani len rok (asi 7 mesiacov), ale odvtedy prešiel takými úpravami a hlavne toľkými, že pomaly naša vláda toľko noviel za rok neuzákoní....Medzi negatíva zaraďujem neriešenie okrádania hráčov nejakým spôsobom, dokonca sú nepoctiví podporovaní, nový chat, chýba vyššia úroveň a možno aj úlohy, chýba mi tu možnosť ďalšej voľby (postava, remeslo, úlohy) - mohlo by sa tam niečo ešte pridať.
 

DeletedUser5708

Hosť
The West hodnotím na 1. Je pravda, že má nedostatky, ale to má každá hra. Najviac sa mi z celej hry páčia duely a boje o pevnosti. Proste je to klasická browser hra, ktorá je výnimočná. Vytkol by som asi len chat.

:howgh:
 

DeletedUser

Hosť
No od kedy je tu nový update sa mi ovela viac páči hra :) kvôli novému systému prác
 

DeletedUser7159

Hosť
Kedysi by som dal za jedna, niektoré updaty pokazili hru a nepáčia sa mi nové duelové súpravy, začalo sa čingačgukovou. Som za nové predmety do hry, určite lepšie ako stereotyp, ale určite sa to dalo aj triezvejšie urobiť.
 

DeletedUser

Hosť
pre mňa stále jednotka, aj keď už hrám popri tom občas aj iné hry, žiadna ma nikdy toľko nedrží :)
updaty nie sú vždy zázrak, ale človek si zvykne a vybere si to čo mu vyhovuje z toho nového a ostatné prestane riešiť
 

DeletedUser9056

Hosť
Hlasoval som za známku 1.
Hra The West (ďalej TW) sa mi veľmi páči. Grafika je úplne perfektná, prepracovanosť tiež. TW hrám už približne 3 a pol roka, takže viem akým smerom TW ide. Zo začiatku som bol očarený touto hrou, bolo to niečo nové, konečne nejaká RPG hra, ktorá má zmysel. No po čase prišlo strašne veľa update -v (pridanie opasok/nohavíc, trhu, bojov o pevností, zmena avatarov, ...) a prestal som hrať, bol som smutný s toho čo urobili s tejto hry. No potom ma kamarát prehovoril, aby som opäť začal, tak som teda začal. Zo začiatku som bol stále smutný, no po posledných update -och som opäť očarený a spokojný s TW. Takže INNOGAMES môžem pochváliť. :)

[SPOIL]
Grafika +
Remeslo +
Mesto +
Systém prác +
Boje o pevností +
Prémium +
Union pacifické dlhopisy a SHOP +

Duely -
Chat -
Trh -
Úlohy -
Maximálna úroveň -
[/SPOIL]
 

DeletedUser4673

Hosť
S prestávkami hrávam TW cca 3 roky, takže aký-taký názor mám. Hra prešla za toto obdobie veľkými zmenami napr. grafický, zmena prac. systému, pridávanie nových vecí do inventárov atď. Hra ma ešte baví ale naozaj neviem dokedy...
Úbytok hráčov v hre je pozorovateľný už dlhšie a je spôsobený rozšíreným systémom platených bonusov. Naopak updaty sú dobrá vec a pomáhajú hru aspoň oživiť.

Chýba mi tu najmä:
- motivácia pre hráčov na lvl. 120 po novom update si budú môcť porobiť všetky úlohy, ale čo potom? napr. boje nebavia všetkých a nemajú na ne čas a po čase omrzia...
- na trhu predaj konkrétnej veci konkrétnemu hráčovi - čiže nemožnosť predaja inému
- bojom podobné udalosti pre hráčov, nakoľko boje o pevnosti sa po čase stanu nezáživné
 

DeletedUser2518

Hosť
Dlho to bola pre mňa hra číslo jedna, ale po toľkých rokoch predsa len už nemá veľmi čo poskytnúť, okrem kontaktu s ľuďmi s ktorými je človek už roky. Takže preto dvojka. Ale pre nových hráčov je podľa mňa stále veľmi dobrá. Je hrateľná aj bez prémií a to je u mňa veľké plus.
 

DeletedUser3501

Hosť
Dal som dvojku. Do jednotky hre chýba zopár vecí - po nejakom čase sú už potrebné len dve triedy postáv (duelant a vojak - pracovníci už nemajú čo stavať, o dobrodruhoch ani nehovorím....). Možno by sa zišlo trocha prepracovať systém výstavby v meste (podobne ako u pevností - aby bolo treba na výstavbu len suroviny a taktiež by som možno zaviedol aby stavať mohli len pracovníci), možno by sa mali zaviesť nejaké ďalšie budovy do miest - náročnejšie na výstavbu.

Taktiež vymyslieť niečo po úrovni 120 - tam zatiaľ nie je nič, len stereotyp....

a tiež denné úlohy by mohli byť náhodné ( napr 100 denných úloh a náhodne vyberať zo zoznamu 4 každý deň - terazt po úrovni 80 presne viem aké suroviny mi treba na aký deň až do mojej smrti na weste....)

Aspoň jeden z týchto bodov odstrániť a bude jednotka s hviezdičkou :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore