Anketa č.10 - Kde všade hrávate?

Kde všade hrávate?


  • Celkový počet hlasujúcich
    175
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
hrám všetky svety, ale vždy ma baví najviac ten najmladší, kde sa snažím najviac napredovať
 

DeletedUser8633

Hosť
Ako prvý svet som začal hrať Arizonu tam už mám skoro všetko tak teras hrám viacej na Californií. Hral som aj na Buffale ale nejak ma to tam nebavilo skoro nikoho som tak nepoznal okrem pár ludí ale zas som tam aj stretol nových kamošov :)
 

DeletedUser7779

Hosť
samozrejme naša milovaná tetuška Arizona. :) A zaškrtol som aj Buffao, lebo som tam niekedy hral.
 

DeletedUser3950

Hosť
Aktívne sa venujem Texasu, aj keď nikdy pre mňa nebude takým svetom, ako Svet 4. A okrem toho veľmi máličko hrám Cali
 
Momentálne hrajem iba na California , pred tým som hrával aj Buffalo ale mal som pauzu. Keď som sa vrátil ostal som iba pri Californií ale rozmýšľam o tom že si vyskúšam aj iný svet , lebo už mám málo úloh.
 

DeletedUser

Hosť
na Texase odkedy sa spustila migrácia..:) predtým svet 5 ale to sa tu nerieši..:)
 

DeletedUser3983

Hosť
Na Texase som zacal a je to hlavna postava, na Californii hram len odychovo :)
 

DeletedUser9352

Hosť
Jedine moja rodná Arizona.. :) ostávam jej verný od narodenia az do konca... :)
 

DeletedUser

Hosť
Znova

Momentálne mám vytvorenú len jednu postavu (V Californií), ale keď že hrávam vest niekoľko rokov tak som ich mal niekoľko (samozrejme nie v rovnakých svetoch súčasne).:pif paf
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore