Anketa č.11 - Odkiaľ ste sa dozvedeli o Weste?

Odkiaľ ste sa dozvedeli o Weste?


  • Celkový počet hlasujúcich
    175
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5623

Hosť
bol som v tábore a tam mi kamoš povedal či by som mu nepomohol na nejakej hre. ja že áno. on potom prestal hrať a ja hrám doteraz
 

DeletedUser

Hosť
neter to objavila (hrala Grepolis vtedy tusim) a sme to pozerali a obe zacali. Ona uz prestala, ale mna to bavi stale.
 

DeletedUser3501

Hosť
Ešte keď začínal prvý SK server westu tak na Divokých kmeňoch bolo oznámenie. Tak som to skúsil a s maličkou prestávkou hrám doteraz :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja som tuto skvelu hru zacal hrat uz davno a poradil mi to spolužiak ,ktorý je na nu expert. Najskor som to vobec nevedel hrat a skoncil som uz pri 20 urovni. Asi rok na to som sa ja a ten kamos stavili s inim spoluziakom ze budeme skôr lvl 50 ako on lvl 40 . my sme boli na zaciatku lvl 1 a on lvl 27 a vyhral som ja. Ale potom som to zase prestal hrat a zacal az na zaciatku prazdnin.:pif paf :Lovec
 

DeletedUser

Hosť
kedysi dávno (veľmi dávno) mi to kámoš spomenul a keď som objavil spam o weste na maili tak som to vyskúšal
 

DeletedUser5821

Hosť
Hrával som Divoké kmene,keď prišiel west prestal som s DK,west je super :)
 

DeletedUser

Hosť
Kedysi som hraval divoke kmene, OGame, a momentalne este hravam Tanoth..Uputala ma reklama na The West a tak som tu :)
 

DeletedUser4911

Hosť
Asi pred 5 rokmi ma volal kamarát hrať hru " The-West"...vravel som mu že je to somarina a že inno vymyslelo nejakú somarinu ( hrávali sme totiž divoké kmeny ).
Potom som asi o rok prestúpil na inú školu a tam to chalani dosť hrávali, tak som sa zaregistroval aj ja a od vtedy hrajem pod rovnakým menom, s prestávkami, ale hrajem. :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore