Anketa č.15 - Aké je vaše obľúbené remeslo?

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Aké je vaše obľúbené remeslo?


  • Celkový počet hlasujúcich
    136
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5958

Hosť
Sedlársky majster ;) používam ho hodne na skrátenie cestovania.. vždy niekam nestíham dôjsť preto je mi toto remeslo blízke ;)
 

DeletedUser3733

Hosť
Každý dá určite remeslo, ktoré si zvolil v hre, keďže hrám len na jednom svete a tam som kováč, neviem či by boli iné remeslá pre mňa výhodnejšie, nakoľko svojho času som vyrábal dosť vecí pre hráčov na boje, avšak aktivita v meste v tomto smere poklesla.

Trochu ma inak zaráža, že ako na truc, vždy keď nájdem niečo do výroby na posledný stupeň remesla, tak je to vždy kobrí zub :( už som ho našiel tri krát, ale pozlátené koliesko ani raz, ako na apotvoru a ani na trhu sa moc pozlátené nepredávajú.
 

DeletedUser7779

Hosť
Ja som kováč. Síce sa tomu nejako extra nevenujem. No raz za čas niečo vyrobím. :)
 

DeletedUser

Hosť
som mastičkár ale dokopy nič z remesla som nikdy nepoužil..(skoro)...kuchár môže byť fajn
 

DeletedUser8981

Hosť
Vsetky remesla nieco maju dobre,som na Cali kovac ,a na Bufale sedlar a Texas a Arizona som mastickar.Ak bude novy svet tak budem kuchar,aby som si vsetky vyskusala :)
 

DeletedUser

Hosť
Sedlár a dôvod je jediný,je najjednoduchší z môjho pohladu a vždy som mal rád rýchlosť
 

DeletedUser3950

Hosť
Sedlársky majster. Myslím, že je to nedocenené remeslo, jeho produkty mi vyhovujú.
 

DeletedUser4983

Hosť
Mastičkár. Síce sa tomu moc nevenujem ale ak dačo treba, vyrobím :)
 

DeletedUser10093

Hosť
Som poľný kuchár a väčšinou viem vyrobiť čo potrebujem :p
 

DeletedUser

Hosť
Sedlársky majster, som dobrodruh a výrobky ostatných remesiel sú pre mňa väčšinou zbytočné
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore