Anketa č.16 - Člen mesta alebo osamelý vlk?

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Ste v nejakom meste?


  • Celkový počet hlasujúcich
    134
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser10335

Hosť
Je oveľa lepšie ak ste členom mesta, pretože máte oveľa viac výhod.
 

DeletedUser9900

Hosť
v meste urcite :) super kolektiv ludi ( VALDORIA ) napomocny chapajuci dobry pokec s kazdym :) urcite lepsie ako sa niekde sam v kute nudit :)
 

DeletedUser9978

Hosť
Som rád v meste lebo môžem duelovať pre denné zadania za ktoré dostávam UPD a taktiež chodievam na boje. :)
 

DeletedUser2518

Hosť
som "mestské dieťa", takže určite uprednostňujem mesto, hlavne pre pokec s ostatnými
 

DeletedUser

Hosť
Musím napísať koment, takže aby som mohol duelovať potrebujem byť v meste...Aby som mohol chodiť na boje o pevnosti, musím byť v meste a ak chcem byť v rebíčku čo najvyššie, bez prvých dvoch vecí by som ttam nemohol byť
 

DeletedUser

Hosť
Som mestský typ, pretože rád duelujem a píšem si v chate
 
Som členom mesta. Rád spoznávam nových ľudí, rád si s nimi podebatujem mám rád boje a obrany pevnosti.
 

DeletedUser10140

Hosť
Radšej s mestom má to viac výhod ako napríklad menšie poplatky, možnosť duelovania, lacnejšie obchody, rýchlejšie zoznamovanie sa s hráčmi a tak isto aj aliancia(boje o pevnosť a prespávanie v pevnostiach)
 

DeletedUser2929

Hosť
Kedysi som býval v meste, ale potom som kvôli úlohám odišiel. Plánujem sa raz vrátiť, ale ísť sám na vlastnú päsť, prespať vždy zadarmo inde, remeselníčiť a plniť úlohy... má to proste svoje čaro :)

p.s.: navyše keď mám o zábavu s bohatým zoznamom priateľov a krajinným chatom postarané :)
 

DeletedUser

Hosť
Som členom mesta, každý deň mám zaručené boje o pevnosť a to ma bavý.
 

DeletedUser

Hosť
Som členkou mesta, ale medzi sebou nekomunikujeme takze je to akoby som bola aj napriek tomu osamely vlk
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore