Anketa č.16 - Člen mesta alebo osamelý vlk?

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Ste v nejakom meste?


  • Celkový počet hlasujúcich
    134
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Určite mesto, hlavne kvoli tomu že si tu je aj niekedy s kým popísať
 

DeletedUser301

Hosť
som člen mesta

nakoľko som stavbár, mesto je pre mňa dôležité
takisto mám v meste o zábavu v meste postarané, zišlo sa tam veľa ukecaných hráčov :DD
 

DeletedUser6239

Hosť
Som rád členom mesta. Najprv to boli duely ktoré som mohol vykonávať. Teraz je to tímový boj o pevnosti celého mesta a spolupráca s alianciou. Kedže mám schopnosti rozdelené do bojov o pevnosť rád čakám na duel a občas sa zasmejem ak vyhrám nad duelantom.
 

DeletedUser7167

Hosť
Mesto má svoje čaro a viac výhod ale ani túlanie sa prériou nie je na zahodenie, preto aj aj :)
 

DeletedUser10248

Hosť
závysi od svetu a čo sa mi na ňom chce a hlavne od toho čo si zvolím všetko okrem dobrodruha patrí do mesta
 

DeletedUser7762

Hosť
Býval som aktívnejší čo sa týka spolupráce v meste a podobne.
V podstate west už len klikám nehrám ho tak aktívne ako kedy si.
Takže skôr sa dostávam od takého "mestského" ku "túlania sa v prérii" ale pomaličky. :)
 

DeletedUser10341

Hosť
Som člen mesta pretože si rád poklebetím z ľudmi..síce su skoro všetci starší ale rozumieme si :) A ešte preto pretože rád duelujem
 

DeletedUser

Hosť
Mesto, ešte za času, keď nebol chat a založili sme s kamarátom mesto, tak vtedy to išlo lepšie tulákovi ako teraz, chcel si niečo, musel si ísť do mesta, ale tá čakacia doba bola o to kratšia, že si sa nemusel stále do pôvodného mesta vraciať. Po čase, s príchodom obchodníka, s príchodom inflácie, bojov o pevnosti, opaskov a nohavíc, trhu, chatu, aliancií a hlavne prác, kotré sa odomykajú po leveloch sa začalo všetko meniť. Ak si chcel mať nejaký ten Wesťácky život, musel si ísť do mesta, najlepšie s alianciou a čo najlepšou, aby si sa mal s kým rozprávať + boli sektorové chaty, keby si sa chcel pred bojom s niekým z opačnej aliancie pobaviť. Vtedy to bolo niečo... Podľa môjho názoru to má tulák dnes o dosť ťažšie. Tomboly, cirkusy, truhlice s cenými vecami, špeciálne opasok Ala Swearengena, predáš na trhu v cudzom meste za vyšší poplatok, respektíve, ak to chceš mať v banke, dáš to tam aj s 20% poplatkom (v prípade, že robíš nejaké úlohy a nechceš roskovať upadnutie do bezvedomia.

Takže môj názor, dnes to je bez mesta o niečo ťažšie ako kedysi, ale ak to hraješ poriadne ako dobrodruh (myslím si, že iné postavy bez mesta to majú o dosť ťažšie a zbytočnejšie (duelant by mal duelovať, pracovník stavať (aspoň kostol), vojak duelovať a všetci, majú sekundárnu povinnosť bojovať o pevnosti, ak sa nesústredia na tú primárnu))
 

DeletedUser3682

Hosť
Som členom mesta,a aj vždy budem,West je kolektivna hra,treba spolupracovat,a rad si zahram aj v bojoch o pevnosti
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore