Anketa č.16 - Člen mesta alebo osamelý vlk?

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Ste v nejakom meste?


  • Celkový počet hlasujúcich
    134
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
byt v meste ma ovela viac vyhod ako byt mimo: spanok v hoteli zadarmo, ukladanie penazi do banky za mensie poplatky, predaj na mestkom trhu, kupa veci z obchodov za mensie ceny, moznost duelov a bojov, a ine, takze u mna jednoznacne vyhrava byt clenkou mesta :)
 

DeletedUser4022

Hosť
zatial som clenom a zakladatelom mesta :) ,bavia ma duely, obcas aj boje ale hlavne duely :)
je to kolektivna hra treba si pomahat :)
 

DeletedUser9352

Hosť
Som radšej členom mesta. Byť členom mesta otvára mnoho možností do sveta každého hráča.
- U dobrého obchodníka: Máte viac trvalých potencionálnych zákazníkov a tým aj viac financii, nižší úrok v banke a pod.
- Pre duelanta: Sú výhodou duely, s príchodom do mesta sa mu otvára svet. Kde si môže vytvoriť svoju pochmúrnu povesť nakoľko väčšina hráčov neznáša prehry.
- A nakoniec boje o pevnosti. Tie su tiež výhodou. Príchod nových skúseností a občas aj slávy. Sú výsledkom dokonalej spolupráce.

Toto sú podľa mňa základne dôvody prečo byť v meste a nepotĺkať sa po svete sám. Samozrejme všetko má svoje výhody aj nevýhody.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7574

Hosť
Som radšej v meste ale hlavne kvôli výhodám mesta - banka, obchody, duely, hotel. Niekedy sa ale zúčastňujem boja o pevnosť a tam ide o spoluprácu, nie len mesta ale celej aliancie. :)
 

DeletedUser

Hosť
Clen mesta a zucastnujem sa na bojoch. Obcas sa vsak neukazem v meste aj tyzden ked plnim niektore ulohy alebo riesim remeslo.
 

DeletedUser8348

Hosť
clenom mesta. keby tam nesu aktivny ludia ani to nehrajem :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore