Anketa č.2 - Ako by ste oznámkovali West fórum?

Ako ste spokojní s fórom? Akú známku by ste mu dali?


  • Celkový počet hlasujúcich
    190
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2929

Hosť
Dvojka. Je prehľadné, dobrá komunita, príjemný vzhľad... ale stále tu sú niektorí spammeri, nejaké tie nedorozumenia... Preto dva (ale stále to tu je super ! :)) :)
 

DeletedUser

Hosť
neviem prečo, no toto fórum sa mi zdá byť neprehľadné.asi to bude tým, že to hrajem veľmi krátko ale inak som spokojná :)
 

DeletedUser6739

Hosť
Nikdy som nebol extra aktívny na fóre, sem tam som si niečo pozrel ale nezdá sa mi, že by to tu nejak extra žilo :) čo samozrejme nie je spojené len s vedením, ale je to aj o hráčoch samotných. Je fajn, že sa sem tam robia aspoň dáke súťaže...
 

DeletedUser9779

Hosť
Forúm ako celkovo sa mi páči hodnotenie 2 som dal preto, že niekedy to potrvá dokým sa na nejaký príspevok odpíše. Samozrejme to nemôže byť hneď nie je tu vždy niekto
a aj kvôli mazaniu príspevkov :)
 

DeletedUser

Hosť
anketa

Forum hodnotim za 2, moc casto ho nenavstevujem, takze mu nemam moc co vycitat, ale vzdy je co zlepsit ;)
 

DeletedUser

Hosť
TW fórum sa v poslednej dobe trochu zhoršil-už to nie je môj milovaný fórum, ale stále u mňa vychádza na 2-ku :)
 

DeletedUser

Hosť
No čo dodať 1 lebo tu je dobrá komunita a občas sa tu dá do niečoho vážne začítať a byť tu aj pár hodín ... :D
 

DeletedUser

Hosť
na forum niesom dlho ale zatial sa mi paci a komunita je dobra taktiez
 

DeletedUser

Hosť
Fórum vyzerá fajn i keď mám radšej tmavšie verzie fór. Môžno by ma potešila možnosť pridania väčšieho avatara :p
 

DeletedUser3711

Hosť
Je to v pohode, takze za jedna. Ked som potreboval, tak som tu nasiel co som chcel, a mnohemu som sa priucil.
 

DeletedUser

Hosť
dávam strednú známku,čiže 3...ani neviem prečo,nepáčilo sa mi hlavne to,keď ste mi zmazali príspevky a nikdy ste mi nenapísali dôvod,prečo ste to vôbec urobili a pri tom som žiadne pravidlo neporušil
 

DeletedUser

Hosť
Fórum je pekne spravené len by sa mohlo občas niečo premazať, nejaké staré oznámenia alebo veci zo starých verzií.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore