Anketa č.2 - Ako by ste oznámkovali West fórum?

Ako ste spokojní s fórom? Akú známku by ste mu dali?


  • Celkový počet hlasujúcich
    190
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ohodnotené na 1tku, lebo fórum pracuje ako má, je vhodne rozdelené a usporiadané...nie je tu čo vytknúť
 

DeletedUser

Hosť
som spokojny ale... novinky radsej pozeram na CZ forach pretoze tu sa objavia veci co budu v update asi 2 dni pred update...tam to rozoberaju mesiac dopredu a ked to tu niekto dá tak modi to mažú, aj ja som raz okopiroval z cz fora novinky v update a do 5min to tu nebolo
 

DeletedUser7367

Hosť
Dávam 2 pretože zase má to výhody nevýhody chybičky a pod.
Začnem výhodami : - Super komunita,moderátori,admini...
- Fórum je v celku prehľadné, dá sa tam nájsť kopu užitočných vecí...
- Rýchle odpovede na určité dotazy komentáre a pod. ( mne sa ešte nestalo aby odpoveď trvala dlhšie ako 24h).
Nevýhody : - Občas sa tu vyskytnú viac menej neinteligentný ľudia a napíšu komentár z 0% idea ( idea k téme).
To by asi bolo všetko :D
 

DeletedUser

Hosť
Fórum ako také je dobré , ale už by to chcelo zmenu designu ... Preto bola moja známka 2 :)
 

DeletedUser

Hosť
Fórum je skvelé a to kvôli tomu že tu vždy nájdem to čo hľadám vždy je tu ochota a čas pomôct niekomu inému
 

DeletedUser

Hosť
Fóru a těm dotyčným, co se o něj starají klobouk dolů :)

Vynikající soutěže, ankety a hlavně motivace pro aktivní hráče, kteří jsou za svou aktivitu následně oceněni nějakou tou výhrou.

Hodnotím 10ti body z 10ti, je to radost sledovat, jak SK West fórum pracuje, aktuální příspěvky, zprávy o hře a informace o dalších postupech hry jsou psány ihned, navíc i tak, že člověk si ten příspěvek opravdu přečte celý :)

Palec nahoru :)
 

DeletedUser9829

Hosť
takže taktiež pekné fórum najkrajšie je čitať si tie príbehy :) dosť to tu upadá ale ludia tu podaktorý píšu ako divý čiže ešte to ide...
 

DeletedUser

Hosť
Fórum je pre mňa taká oddychovka. Keď sa nudím behnem sem, troška si začítať. Moc sa doň nezapájam, ale vždy sa dozviem plno zaujímavých vecí a niekedy keď si neviem dať s niečím rady, tak odpovede nachádzam práve tu :)
 

DeletedUser6488

Hosť
Za 1 :)

Stretávam tu skvelých ľuďí ktorý dokážu pomôcť a podpora je tiež veľmi nápomocná :)
 

DeletedUser8988

Hosť
No tak fórum je dobté ... hráči si tu nájdu vždy všetky novinky a aj iné veci čo potrebujú.
 

DeletedUser4911

Hosť
Neviem, nikdy som nemal nejakú chuť prezerať si fórum, len tak zbežne v rečiach o updatoch atď, kedysi som to sledoval aktívne, no teraz :)) už na to nemám toľko času :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore