Anketa č.2 - Ako by ste oznámkovali West fórum?

Ako ste spokojní s fórom? Akú známku by ste mu dali?


  • Celkový počet hlasujúcich
    190
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3950

Hosť
Je to za dva, pretože už to nie je ako kedysi(môžu si za to hráči sami, ale mne to proste chýba). Vzhľad by sa mohol trošku aktualizovať, ináč väčší problém nemám...
 

DeletedUser8503

Hosť
dal som 3, je neprehladne ale ked uz sa niekto vysomari tak najde pomoc :)
 

DeletedUser

Hosť
Skoro vždy keď som niečo na fóre hľadal alebo som potreboval od niekoho radu, pomohlo mi. Osobne sa mi aj vzhľad celkom páči. Určite jednička.
 

DeletedUser7762

Hosť
No ja osobne používam fórum ak niečo potrebujem zistiť a zatial som vždy našiel čo som hľadal .... :)
 

DeletedUser5071

Hosť
Dal som 3.. pretože aj keď je toto fórum prehľadné chýba mu nejaký taký šmrnc čo by ma zaujal..príde mi to stereotypné. Aj keď niektoré časti sú veľmi podarené a jedinečné ,stále mi tam niećo chýba.. chcelo by to zmenu.
 

DeletedUser9352

Hosť
:slovensko: :howgh: Fórum odo mňa dostáva 1 pretože som tu našiel zatiaľ všetko čo som o TW nevedel... :) vždy sa tu dozviem o tom čo sa chystá ... :) :howgh: aj keď je drobátko neprehľadné ... nedá sa mu to vyčítať nakoľko sa vždy nájde niekto lenivý kto založí novú tému bez toho aby dôkladne pohľadal...
 

DeletedUser9847

Hosť
vždy najdem čo hľadam ale trochu to tu upada ale inač super
 

DeletedUser9029

Hosť
Fórum prešlo v poslednej dobe poriadnymi zmenami. Myslím, že všetky stáli za to. Aj keď by sa nemuseli hneď mazať prispevky, ktoré majú nádych kritiky.
Ale stále je čo zlepšovať. Ste na dobrej ceste, len tak ďalej :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Fórum sa mi vzhľadovo páči , taktiež tým , že je prehľadné , ale tak , ako h4v4na napísal , nepáči sa mi štýl mazania príspevkov a z toho dôvodu je to o stupeň horśia známka -> 2 :)
 

DeletedUser8021

Hosť
Forum je priehladné...síce trochu mrtve ale aj tak dobré..:)
 

DeletedUser

Hosť
fórum jednoznačne za 1 :D... je tu skvelý tým ktorý nerozdáva 100-ky banou na posedenie :D
 

DeletedUser

Hosť
Fórum sa mi páči pretože sú vždy niaké súťaže..proste je to super ale nieje to úplne na jedničku tak preto dávam 2 :)
 

DeletedUser

Hosť
Ja osobne , na forum vela nepozeram , no celkom sa mi paci , je tu velka prehladnost na tom fore , nie jak na niektorych hrach , je tu dost ankiet ktore davaju sancu hracom ziskat niake tie nugetky atd.. :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore