Anketa č.2 - Ako by ste oznámkovali West fórum?

Ako ste spokojní s fórom? Akú známku by ste mu dali?


  • Celkový počet hlasujúcich
    190
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Fórum je postupom času čo raz lepšie a lepšie, každý deň je tu viac informácii či už od hráčov alebo od správcov :) a to ma teší
 

DeletedUser327

Hosť
Dvojka nie je za obsah, ale je o celkovom poklese zaujmu hracov
 

DeletedUser

Hosť
Fórum moc nečítam, ale keď sem prídem je tu všetko prehľadne a vidno že tomu venujete čas. Sú tu potrebné informácie aj keď niekedy trocha neskôr
 

DeletedUser

Hosť
Prehľadnosť a jednoduchosť, týmito slovami by som dokázal charekterizovať TW fórum :) Je tu kopa milých a ochotných ľudí, ktorí mi poradia keď potrebujem :)
 

DeletedUser

Hosť
forum je celkom dobre spracovane len niekedy nenajdem odpovede na moje otazky ale s tym mi pomoze support
 

DeletedUser

Hosť
vacsinu veci hladam aj tak najprv na tw-db info. Forum pozeram len koli novinkam.
 
K dokonalosti má fórum ďaleko, ale popravde sem ani nechodievam. Čo potrebuje akosi zistím aj iným spôsobom. Možno sa to zmení častejším spúšťaním aktivít podobných tejto, ako tomu je v posledom čase.
 

DeletedUser9306

Hosť
Fórum sa mi páči na 2* je tu celkom fajny prehľad až keby sa dalo tak kusok graficky ho prerobiť :)
 

DeletedUser7167

Hosť
Je prehľadné a nájde sa tu priestor naozaj na všetko, či už zábavu alebo rôzne nápovedy k Westu, takže za 1 :)
 

DeletedUser

Hosť
Fóru som dal známku 1. Keď občas niečo potrebujem zistiť tak sa tu dajú nájsť požadované informácie. Sú tu často súťaže (uvítal by som viac kvízov, alebo takých súťaží, kde stačí len napr. napísať príspevok do fóra alebo urobiť niečo v hre - napr. nájsť najviac niečoho za nejaký čas).
 

DeletedUser

Hosť
si myslim,ze to moje znamkovanie netreba ani komentovat.proste no.1 :)
 

DeletedUser6016

Hosť
Hrôza :grrr:

- konečne je nejaká možnosť vyjadriť sa (tento post neberte ako urážku)
 

DeletedUser2578

Hosť
1. potrebujem pomôcť vždy tu niekoho nájdem alebo sa to niekde dočítam :p
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore