Anketa č.2 - Ako by ste oznámkovali West fórum?

Ako ste spokojní s fórom? Akú známku by ste mu dali?


  • Celkový počet hlasujúcich
    190
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser9613

Hosť
Mne sa na fóre lúbi, je tu veľa vecí, každý týždeň súťaže takže 1
 

DeletedUser

Hosť
Fórum sa mi páči,je prehladne,je tu vela zaujimavych príspevkov,a informácií ku hre :)
,ale je tu stále menej a menej ľudí :(
 

DeletedUser4623

Hosť
forum je dobré hoci mi chýba stará partia
hodnotím známkou 2
 

DeletedUser7779

Hosť
Simon, ľudia odchádzajú, aj prichádajú. :)
Ľuďkovia sú tu dobrí, aj keď niekedy sú tu menšie súboje. :DD Fórum je dobre spracované, čo sa týka tém, a aj graficky. Jediné čo by som vrátil sú asi tie, správy v profile, síce tam niekedy bolo dosť spamu, ale podľa mňa sa to mohlo nechať.
 

DeletedUser

Hosť
Pokiaľ ide o mňa tak od fŕa očakávam prehľadnosť, dostupnosť informácii, členenie sekcii ktoré jasne určuje ktorý príspevok kam patrí.
Všetky tieto vlastnosti west forum spĺňa (aj vďaka moderátorom ktorý príspevky presúvajú tam kam patria).
Čo sa týka hráčov prispievajucich na fóre neviem ake očakávania kto má ale vždy je to tak že je určitá základňa skúsených hráčov, začiatočníci(aj pokročilí) ktorí sa pýtajú a spameri :)

Hodnotenie 1, nenašiel som žiadnu závažnú chybu na fóre.
 

DeletedUser8981

Hosť
podla mna je Forum strasne neprehladne,je tu kadeco,a vela .ak nieco hladam tak ani nemam chut to vsetko preklikavat a tak malo chodim na Forum.
 

DeletedUser3983

Hosť
forum je pekne a prehladne ale chcelo by to raz za par mesiacov prerobenie grafiky designu fora aby to nevyzeralo stale rovnako :)
 

DeletedUser

Hosť
Pokiaľ ide o mňa tak od fŕa očakávam prehľadnosť, dostupnosť informácii, členenie sekcii ktoré jasne určuje ktorý príspevok kam patrí.
Všetky tieto vlastnosti west forum spĺňa (aj vďaka moderátorom ktorý príspevky presúvajú tam kam patria).

S týmto názorom sa plne stotožnujem. Aj tu som dal však 2 a to preto, lebo je tu zopár neaktuálnych tém, z ktorých niektoré sú také, ktoré by aktualizáciu potrebovali, no inak nemám čo vytknúť.
Pozeral som si aj fóra iných online hier a musím uznať, že naše wesťácke sa mi pozdávalo zo všetkých najviac.

Ako v hre, tak aj tu je mi ľúto, že je tu oproti začiatkom hry výrazne menej aktívnych prispievaťeľov...
 

DeletedUser9478

Hosť
Opět velmi hezké, opět srovnání s cz grepolis forem které slouží v podstatě jako hádárna(Byt to vede k tomu že je pak forum velmi čtené).
Prostě jednička.
 

DeletedUser3548

Hosť
Fórum je celkom na slušnej úrovni, no jednotkou to určite neohodnotím. Sú nedostatky a diery všade.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore