Anketa č.3 - Ako ste spokojní s TW Tímom?

Ako ste spokojní s TW Tímom? Akú by ste nám dali známku?


  • Celkový počet hlasujúcich
    192
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Znamka 1

Ja si mislim ze ste uplne vpohode, nepisete sem same blbini... na wiki je to tiez vskutku fajn a forum mate extremne ze nice... :D
 

DeletedUser3950

Hosť
Čo sa týka supportu, neobrátil som sa na nich veľakrát, takže hodnotiť moc nemôžem, ale moderátorov na fóre skoro vôbec nevidím, takže za 2.
 

DeletedUser

Hosť
Minulý týždeň som písal hernej podpore, mal som problémy s úspechom. Za pár minút mi prišla odpoveď a bolo to vyriešené. Zatiaľ som veľmi inú skúsenosť nemal, ale podľa tohto hodnotím TW team kladne.
 

DeletedUser5071

Hosť
S TW tímom som sa zatiaľ stretol len fóre a na wiki. a ich práca sa mi páči.Ako sa snažia prinášať nové súťaže a informovať nas o každej maličkosti čo sa v hre udeje ..dávam dvojku ich ostatnú prácu nepoznám tak som nechal rezervu :)
 

DeletedUser9352

Hosť
:slovensko: :howgh: Čo sa týka TW teamu ako som už raz povedal nikdy neviete čo od nich mate čakať. Sú to velmi tvorivý ludia ktorých napadne aj to čo by vás nikdy v zivote nenapadlo... Ocenujem hlavne novú grafiku. Dalej ocenujem aj ADMINOV na supporte a TW foru... ich práca je naozaj nenahraditelna... obcas im závidim ich trpezlivot... :) Naozaj vzdávam vám hold... :) :howgh:
 

DeletedUser9029

Hosť
Vybavovanie tiketov je za 1. O tom nič zlé povedať nemôžem. Na fóre to ale bojo ako na hojdačke, raz sa tu o to starali, inokedy zas nie. Teraz to tu zatiaľ vyzerá na jednotku. No ak ma niekto z west tímu označí neprávom za podvodníka, tak to lepšie ako na 3 ohodnotiť nemôžem...
 

DeletedUser

Hosť
Tím je na 1ku , ale dal som 2. To je logické :)

Dôvodom sú niektoré zbytočné udalosti , ale to zrejme podlieha pod iné národné podpory.
Nevadí , ale niektoré "akcie" sú pekné , len by to hlavne chcelo spraviť bonus na kúpu nugiet a akcie by nemuseli byť až tak nutné , ale to píšem už o druhom. Nevadí :)


Odomňa pomyselná 2 s hviezdičkou ;)
 

DeletedUser

Hosť
Práca na fóre,wiki proste super všetko si môžem na wiki nájsť a na fóre tiež :)
 

DeletedUser

Hosť
Celkom dobra komunikacia, no ako tu uz niekdo spominal , najviac sa tu zapaja linteo a ostnatnych nikde moc neni vidno. Taktiez ked som posielal niake tickety na support , aj v hre DK aj na TW tak odpovedal vacsinou linteo.
 

DeletedUser

Hosť
Skusenosti s tymto tymom nemam, ale forum je celkom prehladne, takze si svoju pracu asi robia dobre. dal som za 2 :):)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore