Anketa č.3 - Ako ste spokojní s TW Tímom?

Ako ste spokojní s TW Tímom? Akú by ste nám dali známku?


  • Celkový počet hlasujúcich
    192
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser8951

Hosť
nič pro ti nim nemam a ty co hej tak budte radi ze ich mame lebo bez nich by to bol censored censored censored
 

DeletedUser

Hosť
Tak mne sa určite TW Tým páči síce na fórum nechodím-takže to neviem hodnotiť, Ale som celkom spokojný, celkovo čo sa týka ticketov a tak je to vyborné :)
Ste dobrí :)
 

DeletedUser

Hosť
team je ťažko hodnostiť ked človek tu málo čo vidí ich činnosť že :/ ale vzhľadom k tomu že ked som písal nejakú pripomienku alebo problém na hernú podporu tak odpovedali vcelku rýchlo a linteo sa snaží to tu držať pri živote tak dávam jedničku :)
 

DeletedUser9900

Hosť
vas TW team je vyborny pomohol mi a aj bol ochotny odpovedat na otazky

zatial najvecsie + bolo ze ked ma vydierali isty nemenovany hraci ste ich patricne potrestali
 

DeletedUser4682

Hosť
Práca TW tímu sa páči. Pomaly ale isto sa to tu zlepšuje a ľudia niečo robia vskutku poriadne.
 

DeletedUser8266

Hosť
S vedením som ešte nemal problém a s niektorými sa dá super pokecať.
 

DeletedUser9631

Hosť
Tak s TW tímom som spokojný pretože tu robia aj súťaže . :)
 

DeletedUser9982

Hosť
nazor

s vedenim TW som uz mal moznost sa stretnut formou sprav samozrejme ako kazdy iny hrac a musim povedat ze spokojny niesom vobec dokonca v mojom pripade doslo aj ku poruseni pravidiel ale nie z mojej strany ale zo strany TW bohuzial som to ako obycajny hrac nevedel ovplyvnit
 

DeletedUser8201

Hosť
Tickety sa vyriešia celkom rýchlo ale čo sa týka ľudí z teamu na fóre je tu vidno stále tých istých 2-3 a v teame je ich omnoho viac. Mám pocit, že by nový ľudia, ktorí by chceli ísť do teamu neuškodili a mohli by to tu viac "rozprúdiť" :)
 

DeletedUser8892

Hosť
Osobne som spokojný s TW tímom. V hre vždy vyriešili, keď som niečo potreboval. (Vždy Linteo) ..príspevky tu fakt dáva zväčša len Linteo, ale aj tak Hodnotím za 1
 

DeletedUser

Hosť
S teamom som spokojný,len na podpore by sa mohli veci riešiť rýchlejšie.
 

DeletedUser

Hosť
skúsenosť z west teamom ....mám len dobre skúsenosti či už s predošleho hrania alebo terajšieho.Posledná skúsenosť s nugetmy ma v tom len utvrdila ked som dokonca dostal aj nugety zo svojho starého zrušeného účtu za čo dávam poklonu samotnému najvyššiemu tu na sk :)
 

DeletedUser

Hosť
Dal jsem 1, ale to je známka pro lintea za to, jak se umírající forum snaží rozhýbat a za to, že tu je prakticky pro hráče nonstop a trpělivě jim odpovídá.
Ostatní členy nebudu komentovat, asi by to bylo na banán :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore