Anketa č.3 - Ako ste spokojní s TW Tímom?

Ako ste spokojní s TW Tímom? Akú by ste nám dali známku?


  • Celkový počet hlasujúcich
    192
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Na support som sa ešte obracať nemusel, ticket som nedával žiadny...Zatiaľ tu vidím pracovať z celého teamu len Lintea (sorry ak som sa niekoho dotkol) :)
 

DeletedUser8275

Hosť
Ja myslim ze tim je dobry obcas je tu problem z prekladom ,ale robia co mozu myslim ze ulohy ktore prichadazaju ,pridu na poslednu chvilu preto nestihnu prelozit.
 

DeletedUser

Hosť
Som veľmi spokojný, vždy mi pomohli či už ohľadom hry alebo nugetov proste spokojnosť nadovšetko :)
 

DeletedUser

Hosť
Dal som za tri, nemyslím si že je to 100%, ale predsa vidieť snahu. Odpovede prichadzajú dosť rýchlo, jedine čo sa mi nezdá je vec že "support má vždy pravdu"..
Na fóre je komunikácie hlavného admina na vysokej urovni a mali by sa tým riadiť aj ostatný admini, moderatori, ...
 

DeletedUser

Hosť
Pribúdajú nové súťaže, to sa mi páči, keď majú možnosť získať nugety aj tí "nenugetový" hráči + denný bonus po novom update je bombastický
 

DeletedUser

Hosť
Vzdy ked sa na nich obratim s otazkou a problemom vzdy mi pomozu a vyriesia moje problemy preto som velmi spokojny s ich pracou
 

DeletedUser9306

Hosť
Celkovo TW-teamu dávam 3-ku lebo sa keď jeden topic píšem s Linteom a ty ho nahodou zavrieš a ja chcem ešte dačo k tomu dodať a potom mi začne pisať ten Komikz či ako sa vola tak ten ma úplne o niečom inom ako krača ale keby som mal znamkovať po jednom tak by to bolo určite inak
 
Dávam opäť dvojku, nech nepadnete uspokojene na gauč. Neprepadáte v žiadnej činnosti a je to teda chválitebné. Určite robíte čo môžete, tak nepoľavujte. Mlieko ani rožky lacnejšie ale nebudú a taktiež mi to nezaleje ráno kávu alebo čaj :D
 

DeletedUser7167

Hosť
TW Team, vždy ochotný poradiť a pomôcť. Čo sa mi trošku nepáči je, že support občas nevyrieši niektoré problémy hráčov najlepšie, ale tak nemám žiadne výhrady.
 

DeletedUser

Hosť
TW-team som ohodnotil jednotkou, pretože som osobne žiadne väčšie problémy nemal a drobné problémy boli v poriadku vyriešené v dohľadnej dobe.
 

DeletedUser9613

Hosť
ja som dal za 3 z dôvodu že ma raz označili za spamera a to som sa len pýtal ináč by bola 1.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore