Anketa č.3 - Ako ste spokojní s TW Tímom?

Ako ste spokojní s TW Tímom? Akú by ste nám dali známku?


  • Celkový počet hlasujúcich
    192
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
V celku som spokojný,ale to záleží od človeka,podpora mi vačšinou vždy pomohla vyriešit nejake male problemy,
 

DeletedUser7762

Hosť
Práca s ľuďmi je veľmi ťažká,treba na to pevné nervy a trpezlivosť....
Moje skúsenosti s Sk TW teamom nie sú veľké ale čo a týka ticketov bol som spokojný s prístupom... :pif paf
 
TW tím nepoznám, nekomunikujem s ním, preto hodnotiť ich prácu nemôžem - ale taká odpoveď medzi ponúkanými nie je. Preto hodnotím za 3 - je to priemer.
 

DeletedUser4623

Hosť
ja som s TW TEAMOM v podstate spokojní. Tu na fore sa to lepší a takisto aj na supporte preto dávam 2
 

DeletedUser9839

Hosť
S TW tímom som spokojný, ale naštvalo ma, že už mi support za poplatok neodoberie to, čo nechcem mať v inventári => 3.
 

DeletedUser7779

Hosť
Ja som s TW spokojní, robia si spoju prácu dobre. No bolo by dobré, keby niekto z módov aktualizoval tie témy kde sú rekordy, ak by zakladateľ témy na ňu pozabudol, mohli by ju aktualizovať, ak by sa o ňu už dlhší čas nestaral.
Samozrejme, Marečkovi Laudisovi :DD sme ešte pred dlhšou písali, že má opraviť chyby na našom Sk Wiki (mapy, nejaké staré obrázky z verzií 1.30 až 1.35) sľúbil nám to. :DD A samozrejme nemusí to spraviť on, môže to spraviť aj niekto z jeho "Wiki kolegov". :)
 

DeletedUser3983

Hosť
NA fóre su ludia ochotny a na tickete musim povedat ze mam pozitivne skusenosti ked som mal problemy s ulohami tak mi pomohli, na inych browser hrach som bol nespokojny no tu to ide fajne :) urcite velke plus :)
 

DeletedUser

Hosť
TW tím má odo mňa čistú jedničku.
So slovenským tímom som veľmi spokojný, všetko funguje tak ako má. Najväčšie pozitívum je pre mňa Linteo, ktorý tu hýri aktivitou, čo ma veľmi teší a veľmi to oceňujem, fakt klobúk dole pred jeho robotou a prístupom k hráčom. Nechcem hodnotiť iné jazykové verzie, keďže mnoho z ních ani nepoznám, no takúto podobnú aktivitu ja registrujem len na dvoch jazykových verziách - tu a na bete. Čo sa týka ostatných členov tímu, všetci robia to čo majú na výbornú. Dokonca raz sa mi stalo, že som dostal neprávom niekoľko trestných bodov v hre za nevhodný profil, no supportér, ktorý mi ich udelil si priznal chybu a body mi odpočítal, čo tiež veľmi oceňujem, lebo ako sa hovorí, spraviť chybu je prejav ľudskoti, ale priznať si ju, to je prejav charakteru. Takže TW tím môžem len pochváliť. Jediné čo ma mrzí je to, že nie všetci hráči poznajú úlohy jednotlivých pozícií v tíme a preto majú aj mylné predstavy o tom, čo by mali robiť a aj to, že niekedy si neuvedomujú, že je to dobrovoľná práca, kde ľudia, ktorí ju robia do toho investujú svoj vlastný voľný čas so snahou pomôcť druhým.

A pre ľudí čo dali známky 3, 4 a 5 - Wiki tím nie je súčasť TW tímu, takže takéto známky sem naozaj nepatria. :D
 

DeletedUser9478

Hosť
Jasná jednička-například cz grepolis tým je schopný poslat maximálně skopčená pravidla, tadymi rádi pomohou. Chválím.
 

DeletedUser3548

Hosť
Spokojnosť s TW tím hodnotím na taký priemer, no snažia sa.
 
Nemám nič proti nim .
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore