Anketa č.4 - Ako by ste ohodnotili nápovedu (wiki)?

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Akou známkou by ste ohodnotili nápovedu?


  • Celkový počet hlasujúcich
    112
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser8473

Hosť
Dosť pomáha ak niečo nie je jasné z hry a na TW-DB to neviem nájsť :)
 

DeletedUser

Hosť
1. Pre začiatočníkov ale aj pokročilých veľmi užitočné - keď som mal nejaký problém ohladom duelov, bojov, prác, remesla vždy mi to pomohlo :)
 

DeletedUser

Hosť
Ja som dal 1-ku, síce tam chýba dosť veľa úloh ale mne stačí aj jej pôvodný obsah :);)
 

DeletedUser

Hosť
na wiki jsem nápovědu ještě nehledal :D takže dávám průměr :)
 

DeletedUser

Hosť
anketa

hlasoval som za tri.
na zaciatku som tu napovedu vyuzival casto, ale po tom co som nadabil na tw-db.info uz mi ta napoveda bola na dve veci. najvacsi problem vidim v aktualnosti stranky, ale takisto mi tam chyba aj lepsie clenenie odkazov
 

DeletedUser9802

Hosť
Dávam známku 1vždy mi poradili, zrozumiteľne a jednoducho zároveň.Myslým že nápoveda na hre the-west je jedna z najlepších spomedzi browser- hier.
 

DeletedUser

Hosť
dal som dvojku len z toho dôvodu, že nápovedu až tak nevyužívam, ale čo som využil, tak som bol spokojný
 

DeletedUser

Hosť
ja som dal 3
zase o ničom o mnoho viacej čo sa týka úloh sa dozviem v the-west.tb
iné tam ani nepozerám, ale nevylučujem že je to zlé. Len hovorím že úlohy sem pomaly dávate (napr. deň proti diétam sem prišiel až po ukončení tejto akcie zatiaľ čo Česi to mali hneď)
 

DeletedUser3548

Hosť
Nápoveda wiki je veľmi starostlivo spracovaná hráčom TOUDY ak sa ovšem on tým zapodieva aj naďalej, a napriek tomu, že čo som si všimol,aj keď nieje tam úplne všetko do detailu zaznamenané. Klobúk dolu, pretože to pomôže vždy, keď hľadáme pomoc. Známka 1.
 

DeletedUser8602

Hosť
Hlasoval som za číslo 2. Veľmi pomohla keď som potreboval ale pamätám si už dávno to bolo neboli tam všetky veci a boli pridané až neskôr :)
 

DeletedUser

Hosť
Dal som 3, teda stred, lebo stránku nemôžemom posúdiť...nepoužívam ju
 

DeletedUser7176

Hosť
Hlasoval som za dvojku, keďže na wiki chodím pravidelne ako na prvú stránku ak potrebujem nejaký help, no niekedy tam nenájdem čo hľadám alebo to tam je a ja to zastaralé ešte zo starších verzií.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore