Anketa č.4 - Ako by ste ohodnotili nápovedu (wiki)?

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Akou známkou by ste ohodnotili nápovedu?


  • Celkový počet hlasujúcich
    112
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Môj dobrý priateľ TOUDY je wiki redaktorom, sám som mu pomáhal prekladať články z francúzštiny po novej verzii. Okrem toho sám pomáham hráčom s hrou aj mimo wiki. Čo sa týka článkov, sú celkom prehľadné, možno až na pár gramatických chýb, ktorých je celkom málo.
 

DeletedUser

Hosť
Moja známka je 3 - pretože si myslím že je dobrá pre začiatočníkov..a mne pomôže len niekedy..ale inak je prehliadná..akurát je treba ešte trošku zlepšiť
 

DeletedUser

Hosť
Nápoveda je vytvorená dobre, prehľadná, vždy sa v nej vyznám a a nato že je urobená dobrovoľníkmi je super :)
 
Dal som 3, nepáči sa mi vzhľad wiki, chcelo by to niečo viac živé (ak viete, čo tým myslím)
Prehľadnosť je celkom fajn, niektoré tie dlhšie (písané) texty by sa mohli odčleniť, alebo dať do bodov;
Nápovedu nenavštevujem, keďže už hrám west nejaký ten čas :)
No offense, je to len môj názor.
 

DeletedUser7779

Hosť
Samozrejme, Marečkovi Laudisovi :DD sme ešte pred dlhšou písali, že má opraviť chyby na našom Sk Wiki (mapy, nejaké staré obrázky z verzií 1.30 až 1.35) sľúbil nám to. :DD A samozrejme nemusí to spraviť on, môže to spraviť aj niekto z jeho "Wiki kolegov". :)

Takže, ja som už vlastne na tútp otázku odpovedal v ankete ohľadom TW tímu. Čiže, stále trvám iba na tomto, inak mi tam nič také nevadí. :)
(známka 1)
 

DeletedUser3950

Hosť
Za mňa je to 3. Viem, že je to tvorené dobrovoľníkmi, ale niektoré veci už mohli byť aktualizované...
 

DeletedUser

Hosť
Nápoveda je super vždy sa tam pozriem ked neviem ako dalej.
 

DeletedUser

Hosť
ja som sa uz k tejto teme vyjadril no moj odkaz bol vymazany aj ked to je len moj nazor
 

DeletedUser8201

Hosť
Na začiatkoch kým nebol (alebo som nepoznal) tw-db tak mi neskutočne pomáhal. Myslím, že teraz je tam pár zastaralých vecí a viac používam tw-db ale keďže mi v minulosti veľmi pomohol dávam 2 ;)
 

DeletedUser

Hosť
ja to hodnotím na 2 :) je to tam fakt super ale teraz keĎ sa zmenil the west z 2.0 na 2.4 tak sa mi tak zdá že sa to trochu pomenilo ale inak je to fakt super :)
 

DeletedUser

Hosť
Páči sa mi,je tam veľa úloh,ale uvítal by som keby tam boli aj eventové úlohy,ako napr. bol Deň uterákov, Deň bez diéty atď.
 

DeletedUser

Hosť
Pomohla,pomáha a dúfam že bude ešte dlho pomáhať hráčom,čo si potrebujú sem-tam niečo pozrieť ;)
Super :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore