Anketa č.4 - Ako by ste ohodnotili nápovedu (wiki)?

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Akou známkou by ste ohodnotili nápovedu?


  • Celkový počet hlasujúcich
    112
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Dal som známku dva.Pre nováčika je to perfetkná vec no nakoľko to bolo zaradené neskôr keď mi ju už nebolo treba tak mi to dosť prekážalo.Teraz mám všetko vypnuté
 

DeletedUser10032

Hosť
Dal som 5 lebo malo čo stoho mi tam pomohlo.. myslim si že to nieje až take dobré. trebalo by to trocha poupraviť napriklad tie remesla ulohy a tak
 

DeletedUser4682

Hosť
Nápoveda je super vec. Nájdem tam vždy všetko. Myslím,že celý tím redaktorov to výborne tvorí ako aj z ostatnými hráčmi, ktorý sa na tom podieľajú. Takže za 1.
 

DeletedUser7762

Hosť
Veľmi nápovedu nevyužívam ale spracovaná je dobre.A hodnotil som to 2 čo je dosť slušné :).
 
dal som 4 a to preto ze ich preverila marcusova sutaz napr. nic neaktualne a vela zadani z z uloh chyba,aaj niektore ulohy cele skoro.je tam na com pracovat bohuzial.
aj ked snaha sa ceni :)
 

DeletedUser9847

Hosť
keĎ som začínal tak mi dosť pomohla nápoveda ale nie vždy sú tam nejaké chyby 2
 

DeletedUser

Hosť
Klasifikovala som známkou dva. Využívam informácie z nápovede , ale najprv si vždy preštudujem rôzne zdroje kvôli neaktuálnym informáciám..inak som spokojná a viem, že sa to snažia dobrovoľníci riešiť.
 
Wiki je určite užitočné, ale neprehľadné a neusporiadané. Ten abecedný register by mal byť vytiahnutý celý niekde na začiatok. Kopec vecí je takto potom poschovávaných cez odkazy v odkazoch, kategóriách a podkategóriách. Popis vzácnych zbraní je samostatne, ale hodilo by sa prepojenie pri zozname jednotlivých predmetov. Podobne by sa mohol spraviť popis aj k ostatným vzácnym veciam pre lepšiu hráčsku osvetu.
Neúplné úlohy už boli v niektorých príspevkoch spomenuté. Treba dopracovať.
 

DeletedUser

Hosť
Hlasoval som za 1. Zacinajucim hracom napoveda urcite pomoze, je priehladna a zrozumitelna.
 

DeletedUser

Hosť
2 :)... naučil som sa tam zo začiatkoch veľa nových veci ale stále môže byť lepšia ;)
 

DeletedUser7519

Hosť
Vždy som našiel čo som potreboval.. nemal som s tým nikdy žiadny problém :)
 

DeletedUser8021

Hosť
Hlasoval som za 1...nápoveda(wiki) je vynikajúca vecička...:D
 

DeletedUser8003

Hosť
Hlasoval som za 1 a dôvod? Keď niečo potrebujem,vždy to tam nájdem,a keď nie, čo sa stáva málokedy, opýtam sa. Doteraz ma zato nikdo ešte neziedol :D
Smelo do toho! ;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore