Anketa č.5 - Používate West toolbar?

  • Zakladateľ témy Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené Vytvorené

Používate West toolbar?


  • Celkový počet hlasujúcich
    130
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Mal som ho len kvôli trom dlhopisom. Potom ma prestalo baviť prepínať raz týždenne na mozillu len kvôli tomu. Keby spravili nejaké dobré rozšírenie na chrome tak to by bolo o inom (nemyslím to, čo už spravili a plní funkciu záložky, to je na smiech)
 
Používam ho iba na mininotebooku.... Inak ho nepoužívam nikdy.
 
Nepoužívam, ale ak sa zmení Žiaľ, Opera 9.8 nie je podporovaný., tak ho možno raz budem používať :)
 
Osobně nemám rád jakékoliv toolbary.. zavázejí.. ale vyzkouším, kdyby se dal dát toolbar nabok prohlížeče tak bych o tom vážně uvažoval natrvalo
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Naspäť
Hore