Anketa č.6 - Aká je vaša najobľúbenejšia trieda postavy?

Aká je vaša najobľúbenejšia trieda postavy?


  • Celkový počet hlasujúcich
    180
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Pre mňa určite dobrodruh a hlavne dobrodruh zameraný na práce s veľkou hodnotou nálezu, koho by nebavilo nachádzať hodnotné predmety a ich predajom pridávať čísla na účte.

:p
 

DeletedUser

Hosť
Takto to vidím ja:
Dobrodruh > Vojak > Duelant > Stavbár

Vojakove hodnotenie bude záležať na tom ako sa prerobia boje o pevnosti, pretože jeho jediný použiteľný bonus je v jeho HP
 

DeletedUser

Hosť
Dobrodruh, kedže plním úlohy. :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7176

Hosť
Momentálne hrám iba za pracovníka, ale predtým bola a aj je moja obľúbená postava Vojak.
 

DeletedUser

Hosť
Ťažko povedať, zatiaľ som hrala len vojaka, neviem to posúdiť a ani s ničím porovnať....
 

DeletedUser

Hosť
vojak alebo duelant k comu suti ulohy za malo penazi ked 1000 vytrieskas 1 duelom :D
 

DeletedUser2881

Hosť
Za mňa duelant! Dáva dobré kritické zásahy na bojoch, a keď má dobrý built, tak je proste cool :-DD
 

DeletedUser5410

Hosť
Jednoznačne dobrodruh. A prečo? moja prvá postava xixi
 

DeletedUser3548

Hosť
Vyskúšal som si všetky postavy, no dobrodruh je najideálnejší na plnenie úloh, napríklad, hoci som všetky úlohy poplnil aj s vojakom či staviteľom, no s duelantom som este nestihol.
Staviteľ dal hodne zabrať, vojak sa ulohami prederie, duely patria k tomu tiež, no a dobrodruh to má raz dva.
 

DeletedUser

Hosť
najlepší je zelenáč škoda že jeho bonus vydrží iba do levelu 10 :-/ a potom nemá žiadny
 

DeletedUser9352

Hosť
dobrodruh forever.. :) :p podľa mňa nie je nad čím rozmýšľať... :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore