Anketa č.7 - Aká je vaša najobľúbenejšia činnosť v hre?

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Čo máte v hre najradšej?


  • Celkový počet hlasujúcich
    123
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Čo robíte v hre najradšej?

Máte radi plnenie úloh, stavanie budov, duely, boje o pevnosti, obchodovanie alebo bavenie sa s ostatnými na chate?

Napíšte nám čo vás baví, v tejto ankete máte možnosť si vybrať aj viacero možností :)
 

DeletedUser2929

Hosť
Ja ako dobrodruh rád plním úlohy, obchodujem s ostatnými alebo sa len tak poflakujem a chatujem s ostatnými. A tiež som taký malý zberateľ :)
 

DeletedUser

Hosť
Som dobrodruh,takže som zamerany na prace,hladanie predmetov, remeslo , a boje .
 

DeletedUser9056

Hosť
Hľadám vzácne veci pri rôznych zaujímavých prácach (idem cez Skrývanie, takže tých rôznych zaujímavých prác je naozaj dosť) potom s nimi obchodujem s ďalšími obchodníkmi, s ktorými zároveň chatujem na chate. Potom vyzdvihujem po trhoch v mestách predmety, ktoré som si "vyobchodoval" za skvelé ceny, takže sa zároveň aj túlam. Občas si pospím v hoteli vedľa Heby a občas pri nejakej udalosti splním sériu úloh, nakoľko všetky ostatné pre moju úroveň som už splnil. Môj život na weste je nič moc, ale baví ma. :)
 

DeletedUser

Hosť
neviem ako sa k tomuto dá napísať príspevok ale tak...chat je v podstate to jediné čo ma v tejto hre ešte drží :)
 

DeletedUser7167

Hosť
Boje o pevnosť zväčša, ale niekedy aj nejaké tie úlohy a popritom chat :)
 

DeletedUser2518

Hosť
chat, boje o pevnosť, plnenie úloh a voľakedy aj duelovanie
 

DeletedUser6865

Hosť
vsetko casom omrzi. nebyt ludi na chate uz davno nehram ;)
 

DeletedUser5623

Hosť
ťažká otázka. ale od nového update aj plním úlohy :)
 

DeletedUser7779

Hosť
No teraz hlavne úlohy (to som už aj písal ale keď je taká otázka.. :DD), duely a boje. Ale hlavne sa teraz dokkončujem série úloh, potom zase začnem aktívne s duelmi aj bojmi. :)

PS: Zabudol som zaštrknúť boje. :DD
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore