Anketa č.8 - Používate skripty alebo nejaké pomôcky k hre?

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Používate skripty?


  • Celkový počet hlasujúcich
    109
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3950

Hosť
Hru podstatne uľahčujú, tak prečo nie? :D. Aj keď niektoré funkcie sa postupne zavádzajú do hry :D.
 

DeletedUser

Hosť
Po pol hodinovej debate s Lakim som zistil ako to naištalovať, tak využívam naplno :)
 

DeletedUser4682

Hosť
Zatiaľ skripty nevyužívam ale možno v budúcnosti áno.
 

DeletedUser9934

Hosť
sice som zahlasoval ze pouzivam , ale pravda je taka ze to ani neviem riadne pouzivat ... oblecenie na pracu mi ukaze hra, takze zaver bude ze skor nepouzivam ako pouzivam
 

DeletedUser9352

Hosť
ale dá. :) ja to hrám bez nich.. :) mno az na publikaciu inventaru (tam pouzivam tw-db)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Neviem ani na čo sú to tie skripty , darí sa mi bez nich , mohol by mi prosím ozrejmiť čo mi pomôžu tie scripty? Ďakujem
 

DeletedUser7762

Hosť
Používam,dôvod prostý proste menej starosti s prepočítavaním veci na prácu, boje, duely a podobne. :)
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som dokonca scripty priprovnal k nuggetom resp. ku základným výhodám, ktoré si za nuggety môžu hráči aktivovať na dva týždnne. Ak to hráč vyskúša a používa top ťo il len mesiac dva a potom to zrzau vypne, cíti sa v hre ako by spomalil o najmenej 100% ak nie viac. A ak sa pozrieme dnes na život ako taký, tak sa vb podstate naháňame všetci. Takže je to naša prirozdená reakcia. To tu píšem z vlastnej skúsenosti. Na druhej strane uznávam, že ak sa nepoužívajú scripty ani nuggety, človek sa s hrou vaicej stotožní a vaicej si úžíva každý postup a každú udalosť čo sa cez west preženie. Proste si hra vyžaduje vaicej času a vaicej premýšľania, než človek urobí nejaký krok a to je to na čo radi všetci spomínate, na tie začiatrky. Nie každý, ale väčšina z Vás začínala len zo zvedavosti. A to ešte nik nepremýšľal nad nuggetami a podobne, ja som tiež na prvej postave ani nuggety nevyužíval ani nič, to bolo proste mesiace čakania na prehadzovanie bodov a podobne, všetko detailne plánované, aby to ako tak šlo, a aby som stihol viacej vecí naraz. Neskôr na sk3 som už nuggety použil, ale to bolo len tak naplánované, že dva krát za 3 mesiace som použil za 100 nuggetov dve premka a vtedy som sa vždy zameral na produkty a podobne. proste úlohy. A neskôr na Arizone a teraz Californii, som použil nuggetov viacej, a keď som ich nepoužil nejaký čas, rozdiel bol riadne viditeľný. Ale veď to poznáte vaicerý. :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore