Anti-Aliancia

DeletedUser

Hosť
Black_flag.png


PRIVÍTAME MALÉ MESTÁ, KTORÉ SÚ ODHODLANÉ BRÁNIŤ SA A NESKLADAŤ ZBRANE PRED DOMINANCIOU -> V NOVEJ ALIANCII GUERILLA!

O čo nám ide?
Destabilizovať a rozvrátiť poriadok nastolený na Arizone.

Akými prostriedkami?
Upúšťame od bojov o pevnosti aj keď nebudeme sa im vyhýbať. Našim ťažiskom sú predovšetkým duely a z nich plynúci teror.

Naše ciele?
Všetky tzv. veľké mestá, ktoré sa snažia miešať karty, ich zoznam si určite každý domyslí sám.

Kto môže byť členom?
Vpodstate každý s výnimou miest, ktoré sú zodpovedné za aktuálne pomery na Arizone ale aj iných svetoch.

Či má vaše mesto počet členov 1 alebo 39, ste vítaný. Podmienkou je aktivita a bojaschopnosť vašich obyvateľov.

Toto je hymna aliancie Guerilla, ktorej skrátenú verziu je možné vidieť v popise aliancie.

Nečekám nic od reforem,
nových zásad, nových norem,
miluju jen kladivo,
které bije na zdivo,
na zvětralé zdivo.

Svět, jak byl, vždy bude stejný,
život stejně beznadějný,
lze jen tíží kladiva
udeřiti do zdiva,
do starého zdiva.

Nad mou hlavou černý prapor
hlásá pouze zmar a zápor,
hlásá ránu kladiva,
která padne do zdiva,
do starého zdiva.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5114

Hosť
"...predovšetkým duely a z nich plynúci teror."

Ti poviem. Nemôžem samou hrôzou spať doma, že čo ak ma dakto v Arizone zdueluje. :D Ale inak, pekné logo.
 

DeletedUser

Hosť
"...predovšetkým duely a z nich plynúci teror."

Ti poviem. Nemôžem samou hrôzou spať doma, že čo ak ma dakto v Arizone zdueluje. :D Ale inak, pekné logo.

Ty si duelantka, takze tebe duely neprekazaju ;) Nasimi cielmi budu ale okrem duelantov aj tzv. logisticke postavy (o ktore ide, je interna zalezitost). To ze duely neprekazaju tebe neznamena ze neprekazaju inym, inak by som nemala postu plnu staznosti. Mimochodom nachadzas sa v jednom z miest o ktorych som pisala vyssie :):pif paf:howgh:
 

DeletedUser4451

Hosť
Naše ciele?
Všetky tzv. veľké mestá, ktoré sa snažia miešať karty, ich zoznam si určite každý domyslí sám.

No tie velke mesta si mozte tak obzerat maximalne :D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
Yerry nik nezabráni tomu aby sa ti hráči vyjadrili a pokiaľ to bude k téme tak to nieje spam. O tom či je niečo spam rozhodujú moderátori.

K téme: Moje mesto na Arizone počnúc dnešným večerom vlastní dve pevnosti a máme chuť na ďalšiu. Niesme v nijakej aliancii ale máme priateľov ktorý radi prídu či do obrany alebo útoku. Sme veľké mesto miešajúce karty? Nie, sme malé mesto miešajúce karty ktoré som dostal na vrchol rebríčka. To isté môže urobiť každé mesto.

Duely mne nevadia - viď môj popis v hre. Mám aspoň dva dni pokoj od takzvaných duelantov ktorý čakajú na pevnostiach a dorážajú tých čo prežili boj.

inak prajem ti úspech lebo aj tak sa tvoja snaha obráti proti tebe a stane sa z tej antialiancie to proti čomu chceš bojovať .
 

DeletedUser

Hosť
Rekimaru, ak to bude k teme, nemam nic proti tomu ale ten prispevok od Angelf1re a starbuck (nic proti nim) su trochu o.t..

Co sa tyka vasho mesta, mam z neho sympaticky dojem a ci uz prideme niekedy do konfliktu alebo nie nemam voci nemu zasadne vyhrady. Vy nasim cielom urcite nie ste. Zverejnila by som tu zoznam miest po ktorych pojdeme, neviem ale ci to nie je proti pravidlam fora. Zoznam bude pristupny na aliancnom fore.

Co sa tyka duelov, niekomu vadia a niekomu nie. Podaktorym dobre naburavaju ego a o to nam ide.

Co sa tyka tvojej poslednej vety, na to ti musim odpovedat, ze aliancii uz z podstaty svojho nazvu nejde o moc ale ze chceme byt v permanentnej opozicii a to dost radikalnej. Som si vedoma, ze tento fakt mnohych odradi, ale na druhej strane menej je niekedy viac...

Arizona je vpodstate ako piramida. Par jednotlivcov ovlada svojich poskokov a ti zasa masu dalsich. Chceme tuto piramidu postavit hore nohami :howgh:
 

DeletedUser5114

Hosť
Yerry, skús napísať Spasiteľovi. Vraj je dobrý duelant. Akurát budeš musieť prekúsnuť to, že je zároveň psychopat. :D
 

DeletedUser

Hosť
chobotnica vyzerá fajn :Oo.

No a k tej anti ali, je super že sa tu chce niekto zamerať na duelovanie, len do toho, v poslednej dobe čo sú pevnosti troška také všelijaké, sa mi zdá že duely sa začali viacej rozbiehať.

Takže bude fajn aj duelovať vo veľkom, bude veselo.

Rozvoj duelov či bojov samozrejme plne podporujem a je fajne, že sa to dáva rovno sem na fórum.

Aj naše mesto si včera vyskúšalo niečo čo už dnes vymrelo a to starú dobrú vlčiu svorku a duelovali viacerý súčasne, tak ako za mlada :D.

Takže ako Vás povzbudiť :), nepriateľom v dueloch odkazuje naše mesto len jedno :p

ps:
zverejniť mestá ktoré chcete napádať :pif paf môžte, ale lepšie si to nechať ešte chvíľu pre seba nezaškodí :ninja:.
 

DeletedUser

Hosť
Nábor nových miest do Anti-Aliancie stále platí.
Vítaní sú všetci utlačovaní, nasratí, všetci tí, ktorí chcú zostať mimo systém.
Son bienvenidos todos los oprimidos, enojado, todos aquellos que deseen permanecer fuera del sistema.


SME TU A MUSÍTE S NAMI POČÍTAŤ, AMIGOS!
Estamos aquí y usted contar con nosotros, amigos!

ALIANCIA
GUERILLA

CHCEME VAŠE ŽIVOTY!
CHCEME VAŠE PENIAZE!
CHCEME VÁŠ STRACH!

QUEREMOS SU VIDA!
QUEREMOS TU DINERO!
QUEREMOS SU MIEDO!

:howgh:

Nos vemos en el infierno mis amigos!
Dovidenia v pekle, priatelia!

130003.jpg

 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
OZNÁMENIE!

Anti-Aliancia Guerilla sa stala súčasťou aliancie Rebels.

:indian:indian:indian

rebel_skull.jpg
 
Hore