Automatické nastavenie hodnosti zradcu pred bojom

Téma v 'Návrhy a nápady' založená od pluzka, 2. Júl 2019.

Zdieľať túto stránku

1. pluzka

pluzka

Pridal(a) sa:
    10. Okt 2013
    Obdržané páči sa:
    2
    Navrh 1: Hrac, ktory sa prihlasi menej ako 30/15/10 minut (konkretnu hodnotu nech si vyberie Inno) pred zaciatkom boja, a nie je z braniacej resp. utociacej aliancie, by mal automaticky dostat hodnost zradcu.
    Zabranilo by sa tak skodnej, ktora sa prihlasi par sekund pred zaciatkom boja a nie je prakticky mozne nastavit zradcu.

Navrh 2: Hodnost zradcu by mala hraca z boja vylucit, aj ked nie je naplneny pocet v danom boji. Ak toto nie je z nejakeho dovodu ziaduce, zaviest novy typ hodnosti napr. "Popraveny pred bojom" ktory by toto dosiahol.

Dakujem.

Uncle Jim a Hammersvk sa to páči.
  2. Hammersvk

Hammersvk

Pridal(a) sa:
    29. Mar 2015
    Obdržané páči sa:
    51
    Som jednoznačne za tento návrh, zabránilo by sa tak špehovaniu velenia, ktoré je staré ako boje samotné

3. dakolo

dakolo

Pridal(a) sa:
    11. Jún 2016
    Obdržané páči sa:
    12
    neviem no, už sa mi pár krát stalo že som sa stihol prihlásiť 5-10 min pred začiatkom boja, došiel do pevnosti a odohral normálne boj

4. Hammersvk

Hammersvk

Pridal(a) sa:
    29. Mar 2015
    Obdržané páči sa:
    51
    Poväčšine sa rekrút končí pár minút pred bojom, a špehovia sa nahlasujú buď na začiatku, kedy aj dostanú zradcu, alebo pár sekúnd pred začiatkom, kedy už rekujúci nemá šancu usledovať kto sa prihlásil. Čiže asi by bolo dobré to keď tak nastaviť na menej ako minútu až 2?

5. Linteo

Linteo

Pridal(a) sa:
    28. Nov 2008
    Obdržané páči sa:
    457
    Oba návrhy boli preposlané.