Avatar

Ste za znovuzavedenie pôvodných avatarov ?

  • Áno

    Hlasy: 12 66,7%
  • Nie

    Hlasy: 2 11,1%
  • Je mi to jedno

    Hlasy: 4 22,2%

  • Celkový počet hlasujúcich
    18

DeletedUser

Hosť
Chcem Vás požiadať o zapojenie sa do tohto prieskumu pretože asi nie som sám kto sa o túto tému zaujíma. Ide o znovuzavedenie alebo možný výber medzi pôvodnými avatarmi a súčasnými alebo nechanie súčasných avatarov. Prosím vyjadrite či máme nejakú podporu alebo je nás len pár jednotlivcov ktorým to prekáža.
 

DeletedUser7779

Hosť
Nebol by to zlý nápad ale od nášho SK fóra to určite ďalej neprejde.
 

DeletedUser7779

Hosť
No, keď som počul, že INNO s našimi návrhmi nič nerobilo.
 

DeletedUser

Hosť
No ani by som nepovedal pretože by som povedal že úloha kmeň a práca stavať palisády boli inšpirované mojimi návrhmi spred asi dvoch rokov alebo tak nejako. Dal by som sem aj odkaz na to no bohužiaľ to tu neviem nájsť.
 

DeletedUser7779

Hosť
Aj ja som mal nejaké menšie nápady, no neprešli. Podľa mňa tie, ktoré majú veľký počet hlasov by sa mali viac presadzovať.
 

Deleted User - 4

Hosť
No, keď som počul, že INNO s našimi návrhmi nič nerobilo.

Ja si myslím, že nemáš pravdu, alebo ten, ktorý ti to povedal.
Dôkaz toho sú predsa zoznamy zmien - nové verzie hry, dosť veľa je tam vecí, ktoré v počiatku začali napísané niekde na nejakom fóre.
Aj od našich hráčov, ktoré som ja preposielal.

Zároveň si treba uvedomiť, že niekedy, aj keď je ten nápad sebelepší, na konci záleží od toho, ako sa rozhodne vlastník hry, takže z toho netreba byť sklamaný, ak sa ten nápad neobjaví v hre.
 

DeletedUser7779

Hosť
Ja som si myslel, že naše nápady sa Innu nepáčili, že ich neposúvali ďalej.
 

DeletedUser8886

Hosť
Od čoho sú podľa vás tie zmeny ? Inno si určite tie nápady berie. Inač by to asi ani nebolo tak ako to je teraz.

Ale som za áno !
 
Hore