Bar u troch obesených

DeletedUser

Hosť
ahojte to som len tak spravil, že by som rád sa opýtal hráčov čo hrajú sk3, že ako sa tam hrá?

Prečo tá otázka, no dnes som sa tam zastavil po dlhšej dobe a pozerám, že existuje jedna aliancia a tá vlastní okolo 90% všetkých pevností na mape ??

Je to dosť zaujímavý úkaz a preto som zvedavý na Vaše reakcie. :)
 

DeletedUser

Hosť
Blbosť

Je to dosť veľká hlúposť okupovať celí svet veď na s3 sa pomali nedá hrať
 

DeletedUser

Hosť
Bohužiaľ, je to tak. Pokope to ako-tak držali Shedo a Cruella, no hráči prestali chodiť do bojov a tak tam zrušili účty. Teraz aliancia západ upadá, stráca jednu pevnosť za druhou (ostalo nám ich asi 6 :D) a West Hammers dominuje svetu. Bohužiaľ, aj také veci sa stávajú :)
 

DeletedUser2397

Hosť
My sme sa ešte jeden čas snažili zlepšiť tie boje, a porozdelovat pevnosti na Sever vs. Juh, bohuzial druhá strana to vôbec neocenila, ba ešte začala fejkovať.:ocikru:
Ciel aliancie bolo znicit mesto - Beasts, to sa aj z časti podarilo.
Zatial zoberieme vsetky pevnosti aliancie Zapad, a potom si ich porozdelujeme medzi najsilnejsie mesta.
Mohli by to ostať tak, ako to malo ostať, bohuzial druhá strana to vobec nechcela.
 

DeletedUser

Hosť
No je to každopádne zaujímavé.

Máte slobodu hrania, tak je to na hráčoch.
 

DeletedUser

Hosť
mne osobne sa to paci ale davam si otazku co bude potom? ked znicime ally zapad tak uz nebudu boje o pevnosti a mozno zacneme bojovat medzi sebou
 

DeletedUser

Hosť
no podľa mňa sa jasne že že budete mlátiť sebou, teraz máte pomyselný cieľ mať všetko a potom budete mať veselo :)
 

DeletedUser

Hosť
Mňa osobné to tam nebaví,každy si tam robí čo chce snažili sme sa len druhá strana nechce boužial ten svet hram už len pre zábavu:p
 

DeletedUser

Hosť
Je to tam úplne hrozné...Ľudi to tam nebavi veľa to tam prestalo hrať práve preto lebo tam už nebol poriadny boj ani nepametam...Jedna aliancia vládne a nie a nie aby spolupracovali...Snaha o rozdelenie bola no vždy prišli s tym že sme 2 vyrovnane aliancie ...Ide im o to aby mali všetky pevnosti na svete, čo je choré!!
 

DeletedUser4623

Hosť
aj ked nie som v meste nie je to dobre ale ked si to tak vezmete ta aliancia nevydrzi dlho
 

DeletedUser

Hosť
Môj posudok.

Zdravím,určitá nadvláda na sk3 je,no nie je to len chyba našej dominujúcej aliancií..Nemôžem za to,že sa nevedia zjednotiť a odporovať..Shedo a Cruella odišli,keď videli,že začína ich pád,takže vlastne je to vina ich :)..Bola by škoda to zastaviť,keď už vidíme cieľ.Ich aliancia bola taká istá ako naša,mala rovnako pevností a keď ich má 6 máme to zastaviť ? - Nie !...Keď to dokončíme,otvoríme Globálne fórum a dohodneme sa...Môj nápad je rozdeliť svet na 4 rovnako silné aliancie...
 

DeletedUser

Hosť
Dali sme im 2 šance na to aby sme sa dohodli a oni nič:( Teraz im dávame poslednu šancu ak chcu tak nech sa dohodnú:ocikru:
 

DeletedUser4623

Hosť
aliancia sa rozpadne z dovodu kazde mesto bude chcet pevnost ked ju bude mat tak udu chciet dalsie a tym vzniknu rozpory
 
Hore