Bar u troch obesených

DeletedUser

Hosť
Jak jsem říkal,varuju tě Dicku,oni ti problémoví hráči přijdou. :D
Ale přesně no,pohoda klídek tabáček(i ten elektronický :p) :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
problémový hráč som ja! vrrrrr :ninja:

ale pohoda, ked nejde o život ide o ..... ;)

:p No počkaj keď dôjdem do mesta, mám tak vysokú zručnosť v prstoch, že než si zmyslíš po mne vystreliť tak ti stihnem kolt rozobrať, guľky z neho zahodiť a šabľu na kolene ohnúť. :--)

Ale ešte stále pri tomto výkone nedosahujem dostatočnú rýchlosť, tak budem musieť na tej zručnosti v prstoch zapracovať. (šabľu nestíham už ohnúť a potom ma s ňou dotyčný duelant naháňa po prérii censored)
 

DeletedUser2943

Hosť
keď máš také šikovné prsty budem si musieť hlavne vymeniť zámky na dverách, Virginiu mám hneď za rohom a nerád by som našiel prázdny dom :)
Inak šabľa už je ohnutá, ale daj si pozor - ohneš niekomu fleret a vyrobíš mu z neho zlatú šabľu :--)
Ak by sa ti vo virginii otočili chrbtom, prenajmem ti izbu u nás v meste - sme tam samý nechutný chlapi, ženy tam nemáme, hygienu nepestujeme a po noci strávenej v saloone máme chuť strielať po všetkom na okolí. proste raj :ocikru:
 

DeletedUser

Hosť
okk zámky sú moja špecialita. :) ale ak sa bude dať tak mám asi najvyšší čas zmeniť profesiu, tak uvidím čo sa dá robiť.

Predsa len byť šikovný na prsty tu nieje žiadna výhra. :)
 

DeletedUser

Hosť
U nás v bare je nejako mŕtvo, tak troška sa ozvem, že ako to vyzerá s duelami na sk3.

ozvite sa duelanti, že ako Vám to ide, aká ste duelová a či ste cahrizmatický duelant, alebo skôr silový, odpor.

mohli by sme sa nejako dohodnúť ak by nás bolo viacej a rovnako zameraných, že by sme si dobre zaduelovali, tak budem rád ak sa vyjadríte. :)
 

DeletedUser

Hosť
No ja som sa preorientoval :D Som bol strelný zastrašovač, no dal som sa na strelného odporáka, musím vám povedať, je to pecka, do kómy ma dajú horko-ťažko a z cca 20 duelov prehrám asi tak jeden :) Ted odolávač má niečo do seba :D
 

DeletedUser2943

Hosť
No ja som sa preorientoval :D Som bol strelný zastrašovač, no dal som sa na strelného odporáka, musím vám povedať, je to pecka, do kómy ma dajú horko-ťažko a z cca 20 duelov prehrám asi tak jeden :) Ted odolávač má niečo do seba :D

tak šup šup - dueluj viacej, nech ti stúpne stúpne duelová úroveň. :--)
Nedával som 350 bodov do strieľania len tak pre nič za nič. nemám rád odporákov :pif paf
 

DeletedUser

Hosť
tak šup šup - dueluj viacej, nech ti stúpne stúpne duelová úroveň. :--)
Nedával som 350 bodov do strieľania len tak pre nič za nič. nemám rád odporákov :pif paf

No ty si prvý človek, ktorý ma uspal :D Totižto som nemal veľmi čas, tak som len rýchlo nahodil duely a nevšimol som si, že si top v strieľaní :D
 
Hore