Bar u troch obesených

DeletedUser

Hosť
Ostatných radšej nekomentujem, skomentujem iba Tomeho príspevok :)

Nie je to tak, ako si napísal, že videli svoj pád a preto odišli... Proste to zabalili, lebo to bol pre nich najmenej produktívny svet... Nehrali len svet 3, nevelili len tam a rozhodli sa 2 najhoršie svety zrušiť, aby stíhali ostatné. Bohužiaľ, jeden z nich bol aj svet 3.

Podľa mňa aliancia Západ už nemá budúcnosť, po dnešnom incidente už ťažko :) Proste West Hammers ovládnu svet a od nudy sa budú žrať medzi sebou a rozdelia sa. Potom to celé začne od začiatku :D
 

DeletedUser

Hosť
O West Hammers nehovorim,je to najsilnejšia alieancie nielen z Sk3 ale aj z celého slovenského westu a majú cez 100 pevností.Raz ich to ale prestane bavit...
 

DeletedUser

Hosť
No počujem tu mnohé názory, a samozrejme ten cieľ už majú blízko, inak rozmýšľal som že skúsim pozrieť, ako veľmi sú na tom s počtami a že by som teda šiel do Virginie na chvílu a skúsil vyhlásiť tak aspoň zo 50 bojov za sebou, že o koľko pevnosti by reálne prišli.

tak zdravím rozum hovorí že proste 100-110 pevností sa udržať nedá. a tých 50 by som na začiatok zvládol určite vyhlásiť :)
 

DeletedUser

Hosť
O West Hammers nehovorim,je to najsilnejšia alieancie nielen z Sk3 ale aj z celého slovenského westu a majú cez 100 pevností.Raz ich to ale prestane bavit...

West hamer nemaju konkurenciu...Niesu nepremozitelny...Len su aktivnejsi a to o dosť..Veľa hráčov z aliancie Zapad odislo prave tam...tento svet už vazne potrebuje oživiť...
 

DeletedUser

Hosť
Icebear,čo by pomohlo zobrať pár pevnosti späť ?Ich aktivitu by si nezvýšil,akurát by si natiahol ten proces :D
 

DeletedUser

Hosť
Tommme888 potom vitvorte spoločne fórum na znavuzrodenie sveta včera som písal aliancií západ a chcu sa prípojiť tak to urobte:p
 

DeletedUser

Hosť
Tak ja len skúšam čo povedia ostatný, samozrejme mám tam spomienky na svoje pevnosti, to je vždy. Ale je pravda že dlhodobo tam nie som ohľadne tohto diania aktívny a určite Vám to nebudem sťažovať, na to tam majú byť iné aktívne mesta. A keď niesu, no nedá sa hovoriť o nejakom úspech to vám môžu ostatný tie pevnosti na hodinku požičať a hotovo. :)
 

DeletedUser

Hosť
ale zase Beast a spol. boli husti mali huste reci tak len trebalo zrazit hrebienok :--)
 

DeletedUser2943

Hosť
A to potrebujete ku hre pevnosti? :--)
Od tej doby čo som opustil alianciu a pridal sa do nezávislého mesta ma to baví.
Neriešim žiadnych spojencov, duelujem koho chcem a sem tam skočím aj do nejakého boja. A je mi úplne jedno za ktorú stranu budem bojovať. Dokonca aj za Red Bull a Virginiu, čo by bolo ešte pred polrokom nemysliteľné
Ak tie pevnosti toľko chcú tak im ich nechajte, samy sa rozpadnú ak nebudú mať žiadne boje. .
 

DeletedUser

Hosť
Není to tak dávno co žádné boje nebyli a bavili se všichni.:sibko:
 

DeletedUser

Hosť
Viete že toto čo ste povedali sa mi páči :howgh:.

lebo stále na okolo vidím len to isté, treba niekomu zraziť hrebienok, treba vždy rozbiť čo je silné a treba neviem čo.

v poslednom čase začínam tento nápad o nezávislom meste zdieľať úplne jasne :pánko.

Odstráni to kopec problémov, odbúra to aj nevraživosť medzi alianciami a tak.

A keď mesto hrá len samo za seba, zodpovedá sa len sebe a teda neriešia sa žiadne spory medzi mestami. Dosť hráčov tieto spory nevie zvládnuť a potom to nemá úroveň, a kopec času sa zabije riešením úplných banalít.

Ved každý máme svoj život a svoje starosti a tu si chceme len zahrať, a nie sa hádať (aspoň niektorý). :Lovec
 

DeletedUser

Hosť
Teraz sa vytvorilo celosvetové fórum a debatuje sa tam o zlepšení sveta všetké mesta zatial súhlasia ak je také mesto ktore ma 35 obyvatelov a aspom 3 pevnosťi nech mi nápiše v hre na nick Parise8!!Na svete 3:D
 

DeletedUser

Hosť
pevnosti su peknym spestrenim hry ale naco kvoli nim treba rozbit ally ktora je dobra
toto je dobry napad hraca lordmord : Včera ma kontaktoval ma hráč kovbojmenh16 a predostrel mi tento návrh:

Navrhuje nájsť nejakú veľkú pevnosť v strede mapy, ku kt. by mali všetci blízko, a usporadúvať tam kvalitné boje o pevnosť zamerané čisto na truhlice a expy, a v obrane aj v útoku by boli mestá aj z West Hammers a so Západu.
 

DeletedUser2943

Hosť
presne ako písal icebear, chodíme sa sem zabávať. Hádanie a presvedčovanie hráčov do bojov o pevnosti mi úplne znechutilo hru. Chuť do hry som našiel až po opustení aliancie. Teraz namiesto nervozity a hádok v meste, si pomáhame pri dueloch, dohadzujeme si veci z obchodníka a pod. Nikto nerieši expy a v ak občas ideme do boja o pevnosti, dokonca niekedy stojíme proti sebe.:)
Inak svety 3 aj 2 považujem za dokonalé pre reštart účtu - všetko zoženiete na trhu za pár šupov, dokonca aj niektoré svietiace zbrane za nákupnú cenu. Všetci u seba nosia more peňazí a u šerifa sú vysoké odmeny na nízke lvl.
Ja som to spravil na sv. 2 zrušil som účet s lvl 100 a začal nanovo. Mám za sebou 57 duelov, z toho 54 vyhraných a 29x koma. dokonalý relax :pif paf
 
Hore