Bitka o Fort Legends III - Boj pre BOHATÝCH

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Milí hráči a hráčky po Bojoch pre BOHATÝCH na sk1 a sk2 sme sa rozhodli s Abedym že zavedieme tieto boje aj tu na sk4. Preto Vás na ne srdečne pozývame.
Vopred však musím upozorniť neprajníkov tohoto boja, aby zmýšlali tak, že aj ONI môžu byť tými, ktorým sa podarí vzácny nález a preto ich chcem poprosiť o mier v deň výhlásenia a v deň konania sa bitky. Ďakujem!



Samozrejme, prvoradá je ONLINE účasť na pevnostnom chate.

Hráči, ktorí by sa chceli zúčatniť by pri sebe museli mať čo najvyššiu hotovosť, minimum je 2500 dolárov ( Do boja by však v prípade veľkého záujmu zo strany hráčov, boli pustení tí, ktorí budu mať vyššiu hotovosť ) Tiež musíte napísať, za ktorú stranu chcete bojovať, útok alebo obrana .

Hráči musia mne alebo Abedymu (Winfield Scott) poslat na skype screen ich westu so zobrazenou hotovosťou. Screen musí byť z prehliadaču Internet Explorer.


V prípade podobného úspechu ako na našom serveri SK1 ( alebo neúspechu ), radi takéto bitky zopakujeme.


"Príjemnú zábavu a presnú mušku všetkým!" - Kolik


Kontakt na mňa : Ján Fintor/failder (skype)(veliteľ útoku)
Kontakt na Abedyho (Winfield Scott) : abedyus (skype)(veliteľ obrany)
Takisto nám môžete napísať aj telegram v hre.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ja by som išiel ak to bude na budúci týždeň, len musím nahrabať minimálne tých 2.500 USD.
Zišiel by sa mi Ikov revolver alebo niečo lepšie.Takže so mnou môžete na 85% rátať.
 

DeletedUser

Hosť
Ja som zahlásený a abedy o mne vie...a čo sa stane keď nás bude menej?
 

DeletedUser

Hosť
ja pôjdem ale nie na tento
ale na nejaky potom:Kapitán Severu
:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu
 

DeletedUser

Hosť
Ty si si vsimol datum posledneho prispevku akoze? Naco pises do 2 a pol mesiaca starej temy ked to uz nie je aktualne?
 

DeletedUser3950

Hosť
Ak má Quarter Horse a veľa bodov v jazda na koni tak má šancu...
 

DeletedUser

Hosť
Aj keby mal raketovú korytnačku, ktorá je na bete a v jazde na koni 1 000 000 bodov, stihnuť by to nemohol, pretože sa ten boj ani nekonal a aj keby sa konal, nemôže sa vrátiť do minulosti. :p
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore