Boj o pevnosť a odchod z mesta

Aký je váš postoj k návrhu?

  • Áno, bolo by to fajn

    Hlasy: 10 100,0%
  • Nie, (zvyšok vety si vymyslite)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    10
Ahojte. Včera som bol bez mesta a prihlásil som sa na boj. Potom som išiel do jedného mesta na nákup a spánok. Teraz som chcel z mesta odísť, no nedalo sa mi, lebo som bol prihlásený v boji. V boji som bol prihlásený ešte pred vstupom do mesta a teraz ho kvôli tomu nemôžem opustiť.

Myslíte si teda, že by bolo lepšie, keby sa dalo odísť z mesta aj potom, keď ste sa prihlásili do boja (v stave, keď ste boli bez mesta), alebo by ste radšej ponechali súčasný stav?
 

DeletedUser9056

Hosť
Súhlasím, aj mne sa to neraz stalo a celkom ma to naštvalo. :hanbimsa:
 
Pre mňa je to dobrá vec, pretože niekedy sa po boji s nejakým hráčom povadíš, zatiaľčo on je prihlásený v druhom boji, tak mesto opustiť nemôže, za ten čas môže daný hráč "vychladnúť" a vyjasníte si to, takže dá sa tým predísť unáhleným rozhodnutiam v tomto smere, veď od vyhlásenia boja je to len 24hodín + 1hodina cca času boja, to už hádam niekto vydrží, sám si musíš premyslieť, čo robíš, vstupuješ do mesta a prihlasuješ sa na boj s tým, že z neho nemôžeš vystúpiť;
Ale zase poznáme sa, zabúdame, často sa prihlásime na ďalší boj aj keď chceme opustiť mesto :p takže naša skleróza nám je niekedy príťažou :D
 

DeletedUser9056

Hosť
Nejde len o opustenie mesta, ale nedá sa ani vyhadzovať z mesta.. Raz sme mali v meste jedného hráča, ktorého som chcel vyhodiť, lebo nebol pínosom mestu, a on sa furt prihlasoval na boj, takže to nešlo... :D
 
Nejde len o opustenie mesta, ale nedá sa ani vyhadzovať z mesta.. Raz sme mali v meste jedného hráča, ktorého som chcel vyhodiť, lebo nebol pínosom mestu, a on sa furt prihlasoval na boj, takže to nešlo... :D

Hej, v tomto prípade s tým plne súhlasím, aspoň tu by sa tá výnimka mohla spraviť :)
 
Hore